Jēkabpils Galvenās bibliotēkas aktualitātes

20.03 - 15.04

Jēkabpils Galvenā bibliotēka (JGB) turpina strādāt, sniedzot uzziņas un konsultācijas  attālināti, darba dienās no pl. 9:00 – 17:00 sazinoties ar klientiem pa tālr. 29642338 (Lasītāju apkalpošanas nodaļa), 29642339 (Bērnu literatūras nodaļa), kā arī sazinoties elektroniski pa e-pastiem lan@jgb.lv un berni@jgb.lv.

Ja esat reģistrēts kādas bibliotēkas lietotājs, arī šajā krīzes laikā Jums iespējams saņemt pieejas kodus bezmaksas elektronisko grāmatu vietnei www.3td.lv. Kam nav pieejas kodu ir jāsazinās ar bibliotēku. Ja neesat reģistrēts lietotājs, ir iespējams reģistrēties aizpildot un nosūtot anketu, kas pieejama JGB lapā www.jgb.lv.

Attālināti ir iespējams izmantot datu bāzi www.letonika.lv , kurā ir pieejami dažādi materiāli mācībām un latviešu literatūras klasikas e-grāmatas. Lai varētu izmantot datubāzi letonika.lv ir nepieciešami piekļuves dati, kurus ir iespējams iegūt sazinoties ar bibliotēku, arī datubāzes piekļuves dati tiek izsniegti bibliotēkā reģistrētiem lietotājiem.

Lasītāji pie kuriem ir izsniegtas JGB grāmatas aicinām tās pagarināt izmantojot “Mana bibliotēka  e-katalogu” vai sazinoties ar bibliotēku. Laikā no 13.marta līdz 14.aprīlim kavējuma nauda par nenodotajām grāmatām NETIKS aprēķināta.

Vēlamies īpaši uzrunāt JGB aktīvos lasītājus seniorus, kas regulāri apmeklēja bibliotēku un aktīvi lasīja bibliotēkas krājumu, saprotam, ka visgrūtāk bez lasāmvielas, diemžēl, grāmatas šajā laikā neizsniegsim. Paldies par jau saņemtajiem labajiem vārdiem un sapratni. Uzlabojoties situācijai gaidīsim lasītājus ar jaunāko grāmatu piedāvājumiem, kā arī vēlēsim visiem stipru veselību un  priecāsimies par līdzcilvēku sapratni.

JGB mājas lapā www.jgb.lv ir pieejama plaša informācija un e-resursi kurus var izmantot mācībām un brīvā laika pavadīšanai. Neskaidrības gadījumā sazinieties ar bibliotēku un aktuālajai informācijai sekojiet līdzi JGB sociālajos tīklos facebook.com, draugiem.lv un instagram.com

 

Atpakaļ