Jēkabpils pilsētas Ziemassvētku EGLES IEDEGŠANA “Nāc Tu arī… ZIEMAS PASAKĀ”

10.12.2016 - plkst.17.00 Vecpilsētas laukums

Te Ziemassvētku vecītis, te rūķi un rūķu meitenes, te Vinnijs Pūks, te Tīģerītis, te Mikijs un Minnija, te Toms, te Džerijs…

Te darbojies, te Ziemassvētku sajūtu tver…

Te Ziemassvētku pastā savu vēlējumu pilsētai sūtīt vari.. Nāc Tu arī… ZIEMAS PASAKĀ!

Īsi pirms trešās Adventes, 10. decembrī, Jēkabpilī tiks iedegta pilsētas galvenā egle. Jau no plkst. 12.00 Vecpilsētas laukumā sāks darboties Ziemassvētku tirdziņš, kur ikviens varēs iegādāties dažādus ar rūpību un mīlestību gatavotus labumus – siltas zeķes, mīkstu maizi, smaržīgas piparkūkas, pašdarinātas rotas un dažādas lietas, arī Ziemassvētku dāvanām.

(Tirgotājus aicinām pieteikties Jēkabpils pilsētas pašvaldībā, Vienas pieturas aģentūrā, tel.nr. 65207326, 65236777)

Ap plkst. 15.00 sāks darboties radošās darbnīcas bērniem, kurās mazākie tirdziņa apmeklētāji varēs izgatavot apsveikuma kartītes ar novēlējumiem svētkos. Kartītes, apciemojot un nofotografējoties ar Ziemassvētku vecīti, savai pilsētai varēs nosūtīt pa Ziemassvētku pastu. Savu fotokartiņu ar vecīti varēs paņemt Jēkabpils Tūrisma informācijas centrā pēc 20 minūtēm.

Par Ziemassvētku atmosfēru, sākot no plkst. 17.00, gādās atraktīvās grupas “Vintāža” muzikālie rūķi. Īsi pēc svētku koncerta atklāšanas un Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja Leonīda Salceviča uzrunas, tiks iedegta pilsētas galvenā egle.

Koncerta laikā apmeklētājiem būs iespēja iegādāties siltas pankūkas, karstus dzērienus un citus gardumus, bet apmeklētāju sirdis sildīs baltas piparkūku sirsniņas.

Pasākums bez ieejas maksas

Atpakaļ