Jēkabpils ielās dodas Lieldienu busiņš

04.04.2021 | plkst.09.30 - 15.00

Aiz loga spīd saule, putni dzied savas skanīgās dziesmas, pakalnos un lejās dīgst zaļa zāle, un tas nozīmē, ka pavasaris ir klāt. Lieldienas asociējas ar kaut ko gaišu, labu un brīnumainu. Tie ir vieni no senākajiem svētkiem, ko mīl, gaida un svin, ievērojot tradīcijas. 

Šogad aicinām svētkus pavadīt savās mājsaimniecībās. Kamēr jūs būsiet mājās, mēs dosimies pie jums! 4. aprīļa dienā no plkst. 10.00 līdz pat plkst. 15.00 pilsētas ielās dosies Lieldienu zaķis kopā ar Lāci, kurš modies no ziemas miega. Abi puķainā transportlīdzeklī līdzi vedīs krāsainas olas un iepriecinās ikvienu jēkabpilieti. Meža dzīvniekiem palīdzēs Jēkabpils bērnu radītie varoņi – Sēlis un Jēce. Aicinām mūs gaidīt uz balkoniem, pie logiem – tā, lai arī atrodamies attālināti, tomēr esam kopā un lai prāts top priecīgāks.

Savukārt 6. aprīlī Lieldienu busiņš kopā ar Zaķi un citiem pasaku tēliem dosies ciemos pie Jēkabpils pirmsskolas izglītības iestādēm. Mazajiem jēkabpiliešiem būs iespēja piedzīvot svētkus un sastapties ar pavasari, tiekoties ar tēliem un vērojot tos caur bērnudārza logiem.

Atpakaļ