Jēkabpils Jauniešu DIENA ’17

20.05.2017 - plkst.11.00

Šī gada 20. maijā Jēkabpils stadionā „Vārpa” Jēkabpils jauniešu dome sadarbībā ar Latvijā lielāko ielu sporta un kultūras organizāciju „Ghetto Games”, Jēkabpils bērnu un jauniešu centru un biedrību “13.Pirmdiena” pārsteigs un liks tavai elpai aizrauties.

Pēc sporta turnīriem un radošajām aktivitātēm stadionā „Vārpa”, jauniešu dienas noslēgums Jēkabpils Mežaparkā, sadarbībā ar biedrību “Austrumlatvijas jaunatnes sporta klubs”, Jēkabpils veikparku un “Ghetto games”.

„Piešķir emocijām spēku!”. ar šādu saukli Jēkabpils jauniešu dome aicina ikvienu kļūt par daļu no pasākuma, kas būs tikai sākums vasaras sezonas pasākumiem un nebeidzamajiem piedzīvojumiem.

Turnīri norisināsies 11 dažādos sporta veidos: ielu basketbolā, ielu futbolā, ielu florbolā, pludmales volejbolā, kā arī Ghetto workout ielu vingrošanā. Skeitparkā ekstrēmās skrituļslidošanas (inline) sacensības, kuras organizēs viens no pasaules labākajiem skrituļslidošanas meistariem- Nils Jansons, savukārt BMX sacensības norisināsies viena no „GhettoGames Festival” organizatora Toma Siliņa vadībā. Par atmosfēru un skatītāju aktivitāti rūpēsies Mārtiņš Kapzems.

Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja izcīnīt balvas arī galda tenisa, galda hokeja, dambretes un novusa turnīros neatkarīgi no vecuma un dzimuma. Pozitīvu atsauksmju un jautrības motivēti, arī šogad Jēkabpilī Bumbumba.lv- burbuļfutbols. Iespēja apmeklēt radošo darbnīcu stūrīti un foto būdu, ko šogad nodrošina Jēkabpils bērnu un jauniešu centrs, kā arī jauniešu biedrība “13.Pirmdiena”. Foto no Jēkabpils jauniešu dienas 2017 kopā ar draugiem būs lieliska piemiņa ko saglabāt. Būs arī iespēja atvilkt elpu vai baudīt „Ghetto Burger” uzkodas Jēkabpils Jauniešu domes ierīkotajās atpūtas zonās ar īpaši dizainētiem JJD atpūtas krēsliem.

Pasākumu uzraudzīs „Ghetto Games” daddy Raimonds Elbakjans. Pārsteigs muzikālie priekšnesumi Ghetto Faktora dalībnieku izpildījumā, par muzikālo noformējumu rūpēsies Ghetto galvenais DJ– GetDizzy. Kas norisināsies pasākuma atklāšanā? To uzzināsiet jau 20.maijā!

Reģistrēšanās turnīriem- plkst. 10:00, savukārt Jauniešu dienas atklāšana plkst. 11:00. Sporta spēļu nolikumi divas nedēļas pirms pasākuma būs pieejami Jēkabpils jauniešu portālā– www.jekabpils-jauniesi.lv. Pēc sporta turnīriem stadionā, apmeklētāji aicināti uz Jēkabpils Mežaparku, kur plkst.18:00 norisināsies orientēšanās pasākums “Sevis iepazīšana citā vidē bērniem un jauniešiem”, ko organizē biedrība “Austrumlatvijas jaunatnes sporta klubs”. Bet jau plkst.19:00 Veikparkā pie Radžu ūdenskrātuves. „Jam n chill Jēkabpils Mežaparkā”. Sacensību garu nomainīs atelpas brīdis, kad varēs baudīt dienas noslēgumu vasarīgā garā kopā ar draugiem. Vakara gaitā norisināsies šļakatu un adrenalīna pilnas aktivitātes- veikborda braucieni un waterjump BMX lēcieni ūdenī. Uz pasākumu aicināts ikviens veikborda un BMX piekritējs.

Jēkabpils jauniešu dienu Jēkabpilī finansiāli atbalsta Jēkabpils pilsētas pašvaldība.

Uz tikšanos jau 20.maijā, lai piešķirtu emocijām spēku!

Seko līdzi jaunākajai informācijai Jēkabpils jauniešu domes un Ghetto Games Facebook lapās, Instagram un Twitter kontos– @jauniesudome un @ghettogames.

 

Kontakti uzziņām:

Jēkabpils pilsētas pašvaldības

jaunatnes lietu speciāliste Ieva Gādmane

ieva.gadmane@jekabpils.lv, 25906344;
Jēkabpils Jauniešu dome: jekabpilsjd@gmail.com

 

Informāciju sagatavoja:

Anete Patrīcija Pavlova

Jēkabpils jauniešu dome

Mob.tel. 20393962

Ieva Gādmane

Jēkabpils pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību nodaļas

Jaunatnes lietu speciāliste

Tālr. +371 25906344

ieva.gadmane@jekabpils.lv

Atpakaļ