Jēkabpils Jauniešu domes Ziemassvētku BALLE

28.12.2018 - plkst.22.00 Jēkabpils Tautas nams

Šajā svētku sezonā Jēkabpils jauniešu dome aicina piedzīvot gada pilnīgāko nakti ballē “All of The Lights” 28. decembrī Jēkabpils Tautas namā, Vecpilsētas laukumā 3. Gada pēdējā piektdienā viesi tiks ierauti krāšņā gaismu un lielisku noskaņu parādē, kurā spilgtākās gaismas būs paši balles apmeklētāji. Iemirdzies arī Tu! Sarkanais paklājs, emocijas, konkursi, lieliska mūzika un pārsteidzošas dekorācijas – bez tā gada pilnīgākajā naktī neiztiks. Būs iespēja nofotografēties pie fotosienas laikā no plkst. 22.00 līdz plkst. 1.00. Tāpat kronēsim nakts spožākās un vislabāk ģērbtās zvaigznes. Par nakts muzikālo noformējumu parūpēsies grupa “The Bright Side”, kuras ritmi liks dejot pat viskautrīgākajiem un malā neatstās nevienu. Varam pačukstēt noslēpumu – pusnaktī gaidāmi pavisam īpaši viesi. Kas tāds Jēkabpilī vēl nebūs pieredzēts. Pavisam noteikti IR VĒRTS būt daļai no šī spilgtā momenta.

Jēkabpils Jauniešu domes balle ir svētku kulminācija, kas ļaus katram tās apmeklētājam atvilkt elpu no ikdienas skrējiena, aizmirst visas rūpes un, pats galvenais, pavadīt svētkus neaizmirstami. Ar katru gadu pilnveidojoties, garantējam, ka mūsu ieguldītais darbs un idejas atmosfēras radīšanā šogad sniegs vēl nebijušus apgriezienus. Tieši tāpēc cenšamies, lai, apmeklējot balli, ikkatra elpa aizraujas. Esam ieguvuši ne tikai Jēkabpils, bet arī citu Latvijas pilsētu jauniešu atzinību, tādēļ gaidīsim viesus arī no tālākiem Latvijas stūriem.

Dress code: “Everything that shines”. Vakarkleitas un smokingus šogad atstājam mājās. Ir tavs laiks uzmirdzēt un spīdēt! Gaidīsim dāmas elegantās kokteiļkleitās ar spilgtiem un spīdīgiem aksesuāriem. Tāpat šogad nav noteikts vadošais tonis, tādēļ vari ļauties savai radošajai vaļai. Savukārt kungiem atgādinām, ka par uzvalku nekas labāks nav izgudrots, ja vien to nepapildina kāds spilgts aksesuārs vai interesanta detaļa.

Biļešu cena – 6 eiro, to skaits ir ierobežots un tās iespējams iegādāties Jēkabpils Tautas nama kasē. Ieeja ballē no 16 gadu vecuma, uzrādot personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte).

Balles durvis viesiem tiks vērtas plkst. 21:30.

Atpakaļ