Jēkabpils Kultūras pārvalde saņēmusi finansējumu projektam “Baltijas akords. Operas dienas Jēkabpilī.”

09.05 - 26.08

Šī gada Latvijas Valsts mežu atbalstītajā Zemgales Kultūras programmā Jēkabpils Kultūras pārvalde saņēmusi 2000 eiro lielu atbalstu iesniegtajam projektam “Baltijas akords. Operas dienas Jēkabpilī”.

Lai nodrošinātu Latvijas profesionālās mūzikas pieejamību reģionos, bagātinātu un dažādotu reģiona un Jēkabpils pilsētas kultūras dzīvi, kā arī sekmētu jaunradīto kultūras vērtību izplatīšanu un pieejamību reģionos, Jēkabpilī no 2018. gada 17. jūlija līdz 22. jūlijam tiks organizētas 7. Operas dienas Jēkabpilī.

Operas dienas Jēkabpilī apmeklē liels opermūzikas cienītāju skaits, 2017. gadā Operas dienu pasākumus kopumā apmeklēja vairāk kā 2230 skatītāju. Lielais apmeklētāju skaits liecina par to, ka arī reģionu iedzīvotāji ir ieinteresēti un vēlas baudīt kvalitatīvu, augstvērtīgu muzikālo sniegumu. Operas dienu notikumiem jau ir izveidojies noturīgs skatītāju loks, viņu vidū aizvien vairāk novērojami jaunieši un bērni, līdz ar to pēdējos gadus, sastādot programmu, aizvien vairāk tiek domāts par šīm mērķa grupām.

Šogad valsts simtgadi atzīmē ne tikai Latvija, bet arī Lietuva un Igaunija, tādēļ, par godu nozīmīgajiem svētkiem, Operas dienu ietvaros, taps jauna koncertprogramma ar operas solistiem no visām trim Baltijas valstīm. Koncerts “Baltijas akords” būs Operas dienu nozīmīgākais notikums.

Projektu “Baltijas akords. Operas dienas Jēkabpilī.” atbalsta Latvijas Valsts mežu atbalstītā Zemgales Kultūras programma

Atpakaļ