Jēkabpils Kultūras pārvalde saņēmusi finansējumu projektam “Koncertu cikls bērniem un jauniešiem Jēkabpilī”

26.12 - 31.12

2016. gada nogalē Valsts Kultūrkapitāla fonda izsludinātajā 3. projektu konkursā “Mūzikas un dejas mākslas” nozarē un mērķprogrammā “Valstiski nozīmīgi kultūras pasākumi” Jēkabpils Kultūras pārvalde saņēmusi atbalstu diviem iesniegtajiem projektiem.

3. projektu konkursā “Mūzikas un dejas mākslas” nozarē tika atbalstīts projekts “Koncertu cikls bērniem un jauniešiem Jēkabpilī”, kuram Valsts Kultūrkapitāla fonds piešķīris 2000 eiro lielu atbalstu.

Projekts “Koncertu cikls bērniem un jauniešiem Jēkabpilī” izstrādāts, lai gada garumā sniegtu iespēju bērniem un jauniešiem no Jēkabpils pilsētas, tuvējiem novadiem un reģiona apmeklēt trīs augstas kvalitātes koncertuzvedumus. Koncertprogramma “Jaunie Sīpoliņa piedzīvojumi” Krustpils kultūras namā būs skatāma jau 18. martā plkst. 12.00, koncertuzvedums “Kā Lupatiņi draiskojās” 23. jūlijā plkst. 17.00 notiks Krustpils brīvdabas estrādē, bet 22. decembrī plkst. 18.00 Krustpils kultūras namā varēs apmeklēt koncertprogrammu “Ezītis miglā”. Biļetes uz šiem koncertuzvedumiem jau nopērkamas “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā.

Informāciju sagatavoja

Jēkabpils pilsētas pašvaldības

Jēkabpils Kultūras pārvaldes

Projektu koordinatore

Santa Vucāne

santa.vucane@jkp.lv, 29724382

Atpakaļ