Jēkabpils novada BJC vokālā ansambļa “Kamolītis” 25 gadu jubilejas koncerts

12.05.2024 - plkst.15.00 Jēkabpils Tautas nams
Jēkabpils novada Bērnu un jauniešu centra bērnu vokālais ansamblis „Kamolītis” ielūdz uz savu 25 gadu jubilejas koncertu „Puķu pilna pasaulīte”, kas norisināsies 12.maijā plkst. 15.00 Jēkabpils Tautas namā!
 
„It visus, ko es zinu, es klusi pieradinu,
Un sevi aizvien lielāku – kā kamolīti tinu..”
 
Sveicieni visiem, kas sevi jelkad ir saukuši un sauc joprojām par Kamolītim piederošiem! Dziesmu kamolītis neapstājas kopš 1999. gada, kad Jēkabpils Tautas namā tika dibināts bērnu vokālais ansamblis „Kamolītis”. Pirmos gadus ansambli vadīja mūzikas skolotāja Olita Klindžāne-Klinšāne, sākot ar 2003. gadu – Iveta Januševska. Draiski un aizrautīgi viens aiz otra aizripojuši 25 piedziedāti gadi.
 
„Kamolītis” dziesmā vieno zinātkārus, jautrus un nopietnus, paklausīgus un dažreiz nerātnus dziedātājus. Paši mazākie savu dziesmu kamolīti sāk ritināt jau no trīs gadu vecuma. Darbošanās ansamblī ir ne tikai iespēja izkopt un attīstīt savas muzikālās prasmes. Tā bieži vien ir arī pirmā skatuves pieredze, kas ceļ pašapziņu un drosmi būt atvērtam un brīvam publikas priekšā. Šo gadu laikā ansamblim izveidojušās savas tradīcijas. Ikgadējs notikums ir Ziemassvētku muzikālo stāstu iestudēšana un pavasara koncerti. Pilns ar krāsainiem notikumiem pieripojis dziesmu kamols!
 
Tieši “Kamolītī” ir meklējami pirmsākumi meiteņu ansambļa “Supermeitenes” dibināšanai. Šo kolektīvu varētu dēvēt par izaugušo kamolēnu ansambli, jo tajā dzied tās meitenes, kas savulaik bijušas “Kamolītis” sastāvā. Abi kolektīvi allaž papildina viens otru savos koncertos, un arī šis nebūs izņēmums.
 
Jubilejas koncertā uzstāsies arī bijušie ansambļa dziedātāji, kas joprojām savu dzīvi saista ar mūziku. Par to ir liels prieks un lepnums, jo daudzi turpina dziesmas ceļu profesionālajā mūzikā, pilnveido savas muzikālās prasmes dziedot skolu ansambļos, koros, dibina savas muzikālās grupas un apvienības.
 
Šī gada pavasara koncerts notiks tieši Mātes dienā un izskanēs kā veltījums māmiņām!
Būs saulaina un priecīga diena!
Atnāc!
 
Bezmaksas pasākums
Atpakaļ