JĒKABPILS NOVADA KULTŪRAS PĀRVALDES AKTUALITĀTES

09.03 - 18.03

Marta sākums Jēkabpils novada Kultūras pārvaldei ir bijis ļoti aktīvs. Pie mums viesojās Aizkraukles kultūras pārvaldes pārstāvji. Tā ir jaundibināta kultūras pārvalde, kuras darbinieki vēlējās uzzināt citu pilsētu pieredzi kultūras norišu veidošanā. Tikšanās reizē tika apspriestas arī turpmākās sadarbības iespējas, kā arī izrunāta “Sēlija rotā” iespējamā norises gaita.

Marta sākumā tikāmies arī ar Jēkabpils novada jaunatnes lietu speciālistēm, ar kurām kopā izrunājām iespējamo jauniešu iesaisti kultūras notikumos. Svarīgi, ka pēdējos gados jauniešiem bijusi mazāka iespēja tikties, sarunāties, apmeklēt koncertus un cita veida pasākumus, tādēļ vasaras sezonā jāatgūst zaudētais un jāpiedāvā jauniešiem līdzdarboties, iesaistīties un radīt vidi, kurā pašiem patīk pavadīt brīvo laiku.

Kā arī marta sākumā notika tikšanās ar pārstāvjiem no Jēkabpils sadraudzības pilsētas Lietuvā – Rokiškiem.

Ņemot vērā, ka marts ir mēnesis, kurā jau jūtama strauja pavasara tuvošanās, kā arī tiek atzīmēta Starptautiskā sieviešu diena, mēs vēlamies jums dāvināt trīs iedvesmojošas sarunas ar 9 Jēkabpils novada dāmām raidījumā “Mīlestība uzplauks ziedos”, ko varēs redzēt Jēkabpils novada sociālajos tīklos, kā arī mājas lapā www.jkp.lv. Raidījumā sarunājāmies par to, kā būt šajā savādajā laikā, kā vairot mīlestību un mieru, darot to, kas padodas vislabāk. Raidījuma tapšanā vēlamies teikt paldies mūsu sadarbības partneriem Sia Sedumi, Lii Konditorejai un apģērbu veikalam Kate. Lai izdevies pirmais pavasara mēnesis!

Atpakaļ