Jēkabpils pilsētas svētki “Tik un tā AUGUSTĀ!”

16.08 - 21.08

Šī gada augustā atzīmēsim mūsu pilsētas 351. dzimšanas dienu!

Šogad Jēkabpils pilsētas svētkus atzīmēsim augustā. Dažādās aktivitātēs, kas norisināsies pilsētā gandrīz nedēļas garumā, būs iespēja gūt svētku atmosfēru, pēc kuras visi esam noilgojušies. Tik un tā uzsmaidīsim viens otram, tik un tā teiksim labus vārdus, tik un tā būsim Jēkabpilī. Ieplāno no 16.  līdz 21. augustam atzīmēt pilsētas 351 gada dienu!

Visas nedēļas laikā norisināsies dažādi notikumi, un informācijai par tiem aicinām sekot līdzi jekabpils.lv, www.jkp.lv, www.jekabpilssc.lv un Jēkabpils sociālo tīklu profilos.

 

Pirmdienas vakarā tiks atklāts  vides objekts “Labklājība”. Objekts tiks atklāts ar klezmeru mūzikas ansambļa “L’Chaim” koncertu. Rēzeknes instrumentālajā ansamblī L’Chaim apvienojušies profesionāli mūziķi – Kristaps Višs (ģitāra), Jevģēņijs Skritņiks (basģitāra), Eduards Geikins-Tolstovs (perkusijas), Zane Vnacāne ( akordeons).  Ebreju tautas mūzikas izpildītājus dēvē arī par klezmeriem. Klezmers ir mūzikas žanrs, kas saistīts ar ebreju kultūru un 20. gadsimta sākuma klejojošajiem mūziķiem.

 

Otrdienas vakarā īpašā koncertā Mežaparkā uzstāsies metālpūšaminstrumentu kvintets “BRASS.EDU”. “BRASS.EDU”  ir vienīgais klasiskais BRASS kvintets Latvijā, kurš aktīvi veido dažādas koncertu programmas. Programmā ir iekļauti dažādu skaņdarbu aranžējumi kvintetam, kā arī oriģināldarbi kvintetam un viegla džeza mūzika. Mūziķi koncerta laikā atradīsies laivās, savukārt apmeklētāji aicināti koncertu vērot no Mežaparka pludmales. Trešdienā dažādās aktivitātēs iespējams piedalīties jauniešiem. Kā arī Jēkabpils Sporta centrs organizē “Staro” nakts orientēšanos ar uzdevumiem visai ģimenei. Vairāk informācijas www.jekabpilssc.lv

 

Ceturtdienas vakarā Kena parka estrādē notiks grupas “Galaktika” koncerts. Piektdienas un svētdienas vakarā Jēkabpils pilsētas svētku ietvaros Krustpils saliņā norisināsies Jēkabpils Blūza dienas. Sestdienas rītu uzsāksim aktīvi – plkst. 9.00 aicinot uz rīta vingrošanu “Pamodini sevi pilsētas svētkiem”, bet jau plkst. 10.00 aicinām vērot SUP rīta braucienu Daugavā. Sestdienā norisināsies arī lielais Amatnieku dižtirgus, kas atradīsies laukumā pie tirdzniecības centra DEPO, savukārt Kena parkā estrādē atradīsies grāmatu tirdziņš.

 

Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem, sekot līdzi aktuālākajai informācijai, jo pasākuma norises plānā iespējami papildinājumi un izmaiņas, ka arī, svinot svētkus, ievērot valstī noteiktos drošības noteikumus. Pasākumi pilsētas svētku laikā ir bez maksas, ja vien nav norādīts pretēji. Aicinām iepazīties ar pasākumu apmeklēšanas un drošības noteikumiem, sekot līdzi aktuālākajai informācijai. Pasākumu norise tiek fiksēta video un foto formātā.

 

 

Atpakaļ