Jēkabpils pilsētas svētki. Jēkabpils jauniešu domes un Ghetto Games aktivitātes jauniešiem

08.07.2017 | plkst.10.00 - 18.00

Šogad Jēkabpils pilsēta savus svētkus svin no 6. līdz 8. jūlijam. To laikā norisināsies visdažādākās aktivitātes un kultūras pasākumi, kuros katrs jēkabpilietis vai viesis varēs atrast kādu nodarbi. Arī aktīvākie pilsētas jaunieši Jēkabpils Jauniešu domē sadarbībā ar Jēkabpils Kultūras pārvaldi un Jēkabpils pilsētas pašvaldību gādās par aktīvu izklaidi un spilgtām emocijām.

“Piešķir emocijām spēku!” – Ar šo moto turpinām vasaras sezonu un aicinām ikvienu aktīvi iesaistīties un piedalīties, lai padarītu šo vasaru neaizmirstamu!

Nu jau otro gadu t/c “Sēlija” stāvlaukumā norisināsies Jēkabpils jauniešu domes pilsētas svētku turnīrs trijos sporta veidos: strītbolā, ielu futbolā, ielu florbolā. Strītbola turnīrs norisināsies divās grupās: U-16 un U-16+. Reģistrācija no plkst. 10.00 līdz plkst. 10.50. Dalības maksa – 3 eur no katra komandas spēlētāja. Pasākuma atklāšana plkst. 11.00. Aicinām piedalīties arī “Sakuras” trīspunktu metienu konkursā un iegūt garšīgas balvas!

Par muzikālo veidolu visas dienas garumā rūpēsies pasākuma oficiālais DJ’s, kamēr veselīgu konkurenci, intrigu un sportisku atmosfēru uzturēs kāds īpašs viesis un labi zināms MC!

Seko līdzi jaunākajai informācijai Twitter un Instagram kontos- @jauniesudome

Kontakti uzziņām: Jēkabpils pašvaldības jaunatnes lietu speciāliste Ieva Gādmane: ieva.gadmane@jekabpils.lv, 25906344;

Paldies atbalstītājiem:

Jēkabpils pilsētas pašvaldība, Jēkabpils Kultūras pārvalde, “Gefa”, “Rītausma”, “Citruss”

Jēkabpils Jauniešu dome: jekabpilsjd@gmail.com

Informāciju sagatavoja Madara Lasmane.

Atpakaļ