Jēkabpils pilsētas svētki. Baroneses fon Krudener – Strūve muzikālais vakars

07.07.2017 - plkst.18.00 Krustpils pils

No 3. līdz 8. jūlijam Krustpils pilī norisināsies “Pils nedēļa”. Tās ietvaros, 7. jūlijā plkst. 18.00 pilī uzstāsies baronese fon Krudener – Strūve.

 Jēkabpils pilsētas svētku priekšvakarā, Krustpils pilī ar klasiskās mūzikas koncertu viesosies mākslinieki no Krievijas. Jums muzicēs Strūves dzimtas pēctece Ludmila Truštaļevska – baronese fon Krudener – Strūve (soprāns) un Leonids Jerjomins (klavieres).

Ludmila Truštaļevska un Leonids Jerjomins ir mūziķi, pasniedzēji Sanktpēterburgas konservatorijā un starptautisku konkursu laureāti. Ludmila Truštaļevska – Krudener – Strūve ir Sanktpēterburgas Muižniecības apvienības biedre.

“Baroneses fon Strūves muzikālajā vakarā” skanēs ekskluzīva Nikolaja fon Strūves mūzika. Kā šīs dzimtas pēctece, Ludmila pastāstīs arī par sava senča dzīves gājumu un īpašo draudzību ar pazīstamo krievu komponistu Sergeju Rahmaņinovu, kurš Strūvi nosaucis par savu tuvāko, uzticamo un arī vienīgo draugu. Koncertā dzirdēsiet arī vācu un krievu komponistu romances (Šūberts, Šūmans, Čaikovskis un citi).

Koncertu atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds, Zemgales Plānošanas reģions un akciju sabiedrība “Latvijas Valsts meži”.

Ieeja koncertā par ziedojumiem.

 

Kate Riekstiņa

Jēkabpils Vēstures muzeja

Komunikāciju nodaļas vadītāja

Atpakaļ