Jēkabpils pilsētas svētki. Jēkabpils sporta centra aktivitātes

15.06 - 16.06 | plkst.10.00 - 17.00

Ar devīzi “RADI Jēkabpilī” norisināsies Jēkabpils pilsētas svētki 2018. Kā ierasts, svētku programmu bagātinās arī dažādi sporta notikumi, kuros aicinām piedalīties gan dalībniekus, gan atbalstītājus!

Jau daudzus Jēkabpils pilsētas svētkus Jēkabpils sporta centrs aicina iedzīvotājiem savai pilsētai svētkos dāvāt VESELĪBAS KILOMETRUS – 15.jūnijā, Mežaparkā veicot sev piemērotu distanci skrienot, nūjojot vai braucot ar velosipēdu, un distances garumu paziņojot sporta centra pārstāvim kalna namiņā no pl.10:00-20:00.

Savukārt 16.jūnijā makšķerēšanas entuziastus aicinām izmēģināt veiksmi un meistarību, piedaloties pludiņmakšērēšanas sacensībās Daugavā. Sacensību sākums – pl.6:00, dalībnieku pulcēšanās – kreisajā krastā lejup tiltam.

16.jūnijā dažādas sportiskās aktivitātes aicinās arī pie tirdzniecības centra “Sēlija”. Tur norisināsies Jēkabpils atklātais čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus, konkurss “Latvijas spēcīgākā pilsēta”, kā arī dažādi sportiski konkursi bērniem un Latvijas Antīko automobiļu kluba aktivitātes. Sākums plkst. 10:00 (svēršanās čempionāta dalībniekiem no pl.7:30 – 9:30).

Aicinām piedalīties Jēkabpils pilsētas svētku notikumos! 

Atpakaļ