Jēkabpils pilsētas svētki. KONCERTS – Dmitrijs Mileņins & Kamilla

08.07.2017 | plkst.13.00 - 14.00 Vecpilsētas laukums

Jēkabpils pilsētas svētku dienas programmā šogad pirmo reizi uzstāsies arī  dziedātāji Dmitrijs Mileņins un Kamilla  no Rīgas. Tas būs 8. jūlijā Vecpilsētas laukumā uz lielās skatuves laikā no pulksten 13.00 līdz 14.00.

Dima Mileņins un Kamilla ir solo izpildītāji, taču pirms četriem gadiem tika izveidots arī duets. Pateicoties komponistam Gaitim Lazdānam, tapa viņu pirmā kopīgā dziesma, ko paši dēvē par himnu mīlestībai – “Colours of Love” (“Mīlas krāsas”). Ar šo dziesmu duets piedalījās LTV1 konkursā “Supernova 2015”. Pa šo laiku ir veiksmīgi startēts “Supernova 2015”, gan “Jaunā Viļņa” atlasē Bulgārijā kā arī citos festivālos un koncertos. Uzfilmēts videoklips dziesmai “Caur Ērkšķiem Uz Zvaigznēm”, kuras vārdu autors ir Guntars Račs. Interesanti tas, ka klips tika filmēts uzreiz trīs valodās, jo dziesma ierakstīta latviešu, angļu un arī krievu valodā.

Mūziķi sadarbojas ar daudziem dzejniekiem no dažādām valstīm, kā arī ar jēkabpilieti Aleksandru Kalniņu, kurš ir vairāku dziesmu tekstu autors. Šobrīd ir izveidota jubilejas solo programma tieši Dmitrijam Mileņinam, kura pavisam nesen guva lielu atsaucību koncertā Rīgā. Savukārt dziedātāja Kamilla ir izturējusi atlasi Itālijas šovā “X-Factor” un šovasar gatavojas tajā startēt. Kamilla dzied jau kopš astoņu gadu vecuma un regulāri piedalās dažādos mūzikas konkursos, gan Latvijā, gan ārpus tās. Viņa ir šova “Hello Jūrmala” fināliste, konkursa “Narodnij artist” (Tautas mākslinieks) (Krievija) dalībniece. Pirms sešiem gadiem konkursā Kamilla ieguva galveno balvu! Kamilla pēc tautības ir tatāriete, bet pirms vairākiem gadiem, pārceļoties uz Latviju, cītīgi sāka mācīties latviešu valodu.

Priekšnesumā Jēkabpils pilsētas svētku ietvaros Dmitrijs Mileņins un Kamilla izpildīs dažādu repertuāru – pārsvarā skanēs iemīļoti ārzemju hiti, bet neizpaliks arī oriģināldziesmas. Viena no tām būs arī dziesma krievu valodā – “Najedziņe” (Vienatnē) ar jēkabpilieša Aleksandra Kalniņa vārdiem. Šī dziesma skan vairāku valstu radiostacijās.

Dueta repertuārs ir tāds, kas ir labi saprotams gan cilvēkiem ar dažādām mentalitātēm, gan dzimtajām valodām un kultūras saknēm!

Informāciju sagatavoja

“GaLaPro” studija

Atpakaļ