Jēkabpils pilsētas svētki. “Kurbada Kauss” pauerliftingā

08.07.2017 | plkst.10.00 - 17.00

Jēkabpils pilsētas svētku ietvaros 8. jūlijā notiks Jēkabpils pilsētas čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma – Kurbada Kauss. Sacensībām var pieteikties līdz 7. jūlijam interneta vietnē http://piedalies.sp.lv/. Līdzās sacensībām notiks arī Jēkabpils posms sacensībā “Latvijas spēcīgākā pilsēta”.

Kurbada Kausa sacensības notiks Jēkabpilī, Vienības ielā 7 (t/c “Sēlija” stāvlaukumā). No plkst. 8.30 līdz 9.30 notiks dalībnieku svēršanās, bet plkst. 10.00 sacensību sākums. Sacensību organizatori ir sarūpējuši dažādus pārsteigumus gan pieredzējušiem sportistiem, gan iesācējiem, kuri sevi varēs izmēģināt vairākos sporta veidos, gan arī līdzjutējiem.

Reizē ar Kurbada Kausu no plkst. 13.00 līdz 16.00 notiks Latvijas spēcīgākās pilsētas Jēkabpils posms svaru stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu. Šajās sacensībās nav nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, kā arī tajās var piedalīties ikviens pilsētas iedzīvotājs un viesis. Sacensību mērķis ir uzspiestus kilogramus pievienot pilsētas kontā, kur vēlāk tiks aprēķināta, kura ir spēcīgākā pilsēta Latvijā. Jēkabpils spēcīgākās pilsētas posms ir “tautas sports” un tajā var piedalīties jebkurš cilvēks, it īpaši aicinām Jēkabpils un tuvējā reģiona iedzīvotājus. Sievietēm un jauniešiem līdz 18 gadu vecumam jāspiež tukšs stienis (20 kilogrami), bet vīriešiem 50 kilogramu smagu svaru stieni uz, iespējams, lielāku atkārtojumu skaitu. Spēcīgākās pilsētas posma dalībniekiem izlozes kārtā tiks izlozēts stilīgs un mūsdienīgs divritenis. Vienīgais nosacījums – apbalvošanas laikā sevi identificēt vienas minūtes laikā. Ja nosacījums netiks izpildīts izloze atkārtojas. Vairāk par šo sacensību norisi: http://specigakapilseta.lv/

“Impulss fitness” vadošais treneris vadīs TRX treniņus, kā arī būs vieglo automašīnu vilkšana, dārts, šautriņu mešana, šaušana ar profesionālo “kaķeni” un loku, makšķerēšanas sacensību iemaņu pārbaude, kā arī boksa un kikboksa sporta kluba “VDS-K” paraugdemonstrējumi un profesionālās konsultācijas.  Savukārt sportisti, kuri piedalās svaru stieņa spiešanā guļus sacensībās, savu veiksmi izmēģinās naudas balvas izlozē.

Jēkabpils pilsētas čempionātu svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma – Kurbada Kausu – organizē Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas domi, Jēkabpils Kultūras pārvaldi, Jēkabpils Sporta centru un biedrību “Spēka Pasaule”.

Sacensības atbalsta Latvijas Sporta federāciju padome, Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija, “Impulss fitness”, “Rosība”, Jēkabpils Sporta centrs, SIA “Asars”, CIDO, Ēdnīca “Līdaciņa”, Pilna Servisa Līzings, Froosh, SIA “Seikom” un interneta veikals “veikals.sp.lv”.

Papildu informācija:

Sacensību organizators

Aleksandrs Andronovs,

mob. 27 097 807

e-pasts: stiprsunvesels@inbox.lv

 

Atpakaļ