Jēkabpils pilsētas svētki. RADI bērnību Kena parkā

16.06.2018 | plkst.11.30 - 17.00 Kena parks

Klāt aizrautīgā vasara, kas rada tik daudz iespēju! Varam apmeklēt daudz dažādu brīvdabas pasākumu, izbaudīt siltā laika dotās priekšrocības. Vienas no tām ir aktivitātes pilsētas svētku sestdienā Kena parkā, kur tiks radīta iespēja priecāties un radīt prieku pašiem.

Plkst. 12.00 Radošā apvienība Pasaku Nams aicina uz piedzīvojumiem Brīnumu mežā, kurā satiksim Smurfus, Rio putnus, Vienradzi, dinozauru Dino un arī Elfu, kurš aizrāvies ar dejošanas prasmju apguvi un labprāt to arī parādīs. Piedzīvojumiem piestāv arī lieli burbuļi un krāsas, kā arī priecīgas dziesmas, kuras varēsim dziedāt līdzi!

Plkst. 13.30 muzikālā koncertšovā satiksim zaķus Rūculi un Jautruli, kuri ik dienas cītīgi rūpējas par tīrību un kārtību mežā, ko cilvēki bieži piemēslo. Kad kādu dienu viņi mežā atrod izmestu planšeti, emociju uzjundā Jautrulim dzimst ideja – radīt šovu, kurā piedalītos meža zvēri, lai glābtu mežu no tā piedrazošanas un rosinātu cilvēkiem aizdomāties par kārtību. Lai izvēlētos labākos, zaķi izsludina pieteikšanos dalībnieku atlasei meža superšovam “Izklausies dzirdēts – mežā!”. Abiem par pārsteigumu izrādās, ka mežs ir pilns ar talantīgiem dzīvniekiem un dažs no tiem pat ļoti līdzinās pasaules superzvaigznēm.

Krāšņi kostīmi, asprātīgs un jautrs sižets, kas liks smieties ne tikai bērniem, bet arī viņu vecākiem, bērnu un jauniešu aktuālie superhiti Latvijas jauno estrādes mākslinieku izpildījumā – tas viss sagaida bērnus, jauniešus, mammas un tētus!

Plkst. 15.20 dipināsim kājas līdzi jēkabpiliešiem – Xeny Dance Studio hip-hop dejotājiem.

Jau no plkst.11.30 ikviena ģimene varēs radīt sacensības garu, uzspēlējot Lielās koka spēles. Savukārt PALLAS istabā radītā mierīgā atmosfēra aicinās pavadīt laiku pašiem mazākajiem – gan spēlējoties, gan atpūšoties. Pārpēdojot baskāju taku, ikviens varēs nokļūt līdz mazajiem ponijiem, kas gaidīs uz izjādi. Un kur nu vēl lēkāšanas radītais prieks piepūšamajās atrakcijās, izbrauciens ar bērnu elektromobiļiem un vēderprieki, našķojoties ar saldumiem!

Vasara ir vienīgais gadalaiks, kad varam no visas sirds izbaudīt dabas plaukstošo skaistumu un sajusties klātesoši svētkos!

Atpakaļ