Jēkabpils Sporta laureāts 2016

13.01.2017 - plkst.18.30

Gada pēdējā mēnesī, kā ierasts, esam raduši atskatīties pagātnē, izvērtējot sasniegto, un raudzīties nākotnē, izvirzot jaunus mērķus un izaicinājumus. Jēkabpils sporta centrs jau tradicionāli visa gada garumā palīdz ikvienam uzzināt par jēkabpiliešu sasniegumiem sporta jomā, tāpat esam lepni, ka Jēkabpils sportisti var lepoties ar aktīviem un patriotiskiem līdzjutējiem. Arī šobrīd aicinām ikvienu jēkabpilieti izvirzīt viņaprāt labāko 2016.gada sportistu un treneri vai nobalsot par kādu no izvirzītajām kandidatūrām. Tāpat aicinām izvirzīt arī labāko Jēkabpils sporta komandu.

Nominācijai “Gada sporta treneris” Jēkabpils sporta centra, Jēkabpils sporta skolas un Jēkabpils skolu sporta padome izvirzījusi:

Mārci Obrumanu – SK ,,Jēkabpils Lūši’’, Jēkabpils sporta centra un sporta skolas volejbola komandas treneri. Ar savu profesionālo treniņdarba metodiku, virza sportistu izaugsmi un sasniegumus volejbola arēnā. 11.decembrī SK Jēkabpils lūši izcīnīja Latvijas kausu. Kas ir nozīmīgākais panākums kluba vēsturē. Veiksmīgi startē arī Baltijas līgā. 2015./2016.gada Latvijas jaunatnes čempionātā Mārča trenētajai Jēkabpils sporta skolas komandai volejbolā ,,A’’ grupā izcīnīts čempionvienības tituls. 2015.gada Latvijas Jaunatnes Olimpiādē komandai – olimpiskais zelts. Par savu darbu, uzskatiem, uzvedību un apzinību Mārcim Obrumanam pasniegts pašvaldības apbalvojums ,,Gada jēkabpilietis 2015’’.

Nominācijai “Gada sportists” Jēkabpils sporta centra, Jēkabpils sporta skolas un Jēkabpils skolu sporta padome izvirzījusi:

Anatoliju Macuku – vienu no Latvijas vadošajiem garo distanču skrējējiem. Anatolijs pasaules čempionātā Dohā, Katarā 50km ar rezultātu 3:10,50 laboja Latvijas rekordu. 2016.gada 4.septembrī, Polijas pilsētā Pilā norisinājās 26.starptautiskais pusmaratons, kurā A.Macuks, laboja personīgo rekordu un 18.septembrī Valmierā izcīnīja 2016.gada Latvijas čempiona maratonā titulu. Macuks 42,195 kilometru distanci veica divās stundās 28 minūtēs un 31 sekundē, finišā par divām minūtēm un divām sekundēm apsteidzot otrās vietas ieguvēju un pirmo reizi kļūstot par valsts čempionu vieglatlētikas klasiskajā maratona distancē. 2016.gadā Anatolijs Macuks Jēkabpils vārdu popularizēja arī veterānu sporta spēlēs, ar savu ieguldījumu papildinot Jēkabpils pilsētas izcīnīto punktu skaitu. 2016.gadā A.Macuks Jēkabpili pārstāvēja arī Latvijas IV Olimpiādē, kas norisinājās Valmierā -10 000 m distancē, labojot personīgo rekordu par precīzi vienu minūti – 33:51.70, izcīnīja 9.vietu.

Aicinām jēkabpiliešus izvirzīt arī viņuprāt labāko Jēkabpils sporta komandu.

Balsotāju ievērībai! Balsot iespējams par kādu no jau izvirzītajiem kandidātiem vai ieteikt citu nominantu, pamatojot savu izvēli.

Gada sportistu, treneri un komandu noteiks četras dažādas auditorijas:

1) sabiedrības balsojums,

2) sociālo, izglītības, kultūras, sporta un veselības aizsardzības jautājumu komiteja;

3) Jēkabpils Sporta centrs sporta darbinieku padome;

4) Jēkabpils Sporta skolas treneru padome.

Balsot iespējams Jēkabpils sporta centra mājas lapā www.jekabpilssc.lv vai klikšļini uz saites http://ej.uz/Laureats2016 !

Balsošana atvērta līdz 11.janvārim. Apbalvojumi tiks pasniegti ,,Jēkabpils Sporta Laureāts 2016’’ pasākumā, 13.01.2017. plkst. 18.30 Jēkabpils Tautas namā – Vecpilsētas laukumā  3.

Informāciju sagatavoja:

Lāsma Vindule
Jēkabpils sporta centrs
Sabiedrisko attiecību speciāliste

Atpakaļ