Jēkabpils Tautas teātris. Aivara Banka izrāde “Meitiņa”

29.03.2018 - plkst.19.00

29.martā plkst.19.00 Tautas namā Jēkabpils Tautas teātris Aivara Bankas situāciju komēdijas „Meitiņa” iestudējumā izspēlēs komisku situāciju un pārpratumu virkni. 

Kas tikai nenotiek, kad mazais latviešu bāliņš dodas lielajā pasaulē. Pēc piecu gadu darba ārzemēs Susuriņi mājās gaida atgriežamies savu vienīgo dēlu Andri, bet liels ir vecāku pārsteigums un izmisums, kad dēla Andra vietā ierodas… meitiņa Andra. Komiskas situācijas un pārpratumu virkne sākas arī pagasta ļaudīm. Kaimiņiene Zete, kura uzņēmusies savedējas lomu, lai Andrim izprecinātu turīgo, bet, pateicoties nelielām dīvainībām, „meitās aizsēdējušos” Prišu Amaldiņu, nonāk tikpat neapskaužamā un jocīgā situācijā, kā vecpuisis Ziedonis Maigais. Andra draugs un vienkāršs lauku puisis Robčiks nespēj noticēt un pats grib „pārbaudīt” ar draugu notikušās pārmaiņas. Bijušajai draudzenei Ilzei arī ir savi nolūki, bet pagasta atbildīgā persona Runga Rings ir stingri nolēmis saukt visus pie kārtības. Viens negaidīts notikums seko citam, un viss sagriežas „kājām gaisā”. Ne bez ziņkārības to visu vēro un fiksē divas visu zinošas un redzošas vietējās tenku vāceles Slotiņiene un Cimdiņiene. Grūti pateikt, kā viss beigtos, ja izrādes beigās nenāktu pilnīgi negaidīts atrisinājums. Bet tas nu gan jāredz pašiem!

Režisore Inta Ūbele.

Lomās: Aija Kusiņa, Jānis Saliņš, Zane Ozola, Maija Veide, Kārlis Ozols, Ilze Kuzmova, Inita Zarkeviča, Ilze Eglīte, Vitālijs Kuzmovs, Aivars Eglītis, Egita Galiņa, Silva Gavare, Pēteris Draņevičs, Edgars Melderis vai Raivis Pavlovičs.

Izrādes ilgums: 1 h 40 min

Biļetes Jēkabpils Tautas nama kasē, cena 3 €

Atpakaļ