Tautas deju kolektīva “Kauranieši” 25 gadu jubilejas koncerts

23.03.2019 - plkst.17.00

Jēkabpils Valsts ģimnāzijas tautas deju kolektīvs “Kauranieši” ielūdz uz 25 gadu jubilejas koncertu Krustpils kultūras namā 23. martā, plkst. 17.00

„Kauranieši” – tas nav tikai hobijs, tā ir deju pasaule, kurā dejotāji nonāk ikreiz atrodoties uz skatuves. Kad mēs – dejotāji – izejam uz skatuves, apkārt nekas vairs neeksistē, ir tikai dejotprieks. “Katru deju, katru soli, katru mazāko kustību izdejojam tā, lai pēc tam ir gandarījuma sajūta un lepnums par to, ka esam „Kauranieši”,” tā par sevi saka deju kolektīva dalībnieki.

 “Mēs viens otru cienām un vēlamies atkal dejot kopā tik ļoti, ka uz mūsu kolektīva vadītājas Ingrīdas Feldmanes aicinājumu piedalīties jubilejas koncertā, esam atsaukušies 6 Ingrīdas kādreizējie dejotāju sastāvi, kas jau labu laiku beiguši sklolu,” tā ar sajūsmu teic 2006. gada ģimnāzijas absolventi.

Svētkus svinēsim kopā ar mūsu ilggadējiem draugiem: JDK “Aisma” (Vabole); TDK “Gaida” (Preiļi); TDA “Silava” (Līvāni); TDK “Ance” (Ilūkste).

Esošie un bijušie “Kauranieši” kopā ar viesu kolektīviem, izdejos savas mīļākās un sirdij tuvākās latviešu tautas dejas, piedāvājot dažādību un garantējot patīkamu vakaru skatītājiem. Gaidīsim ikvienu tautas dejas mīļotāju, arī tos Kauraniešus, kas dažādu apsvērumu dēļ nevarēja piedalīties koncerta tapšanā – priecāsimies Jūs redzēt skatītāju rindās!

Koncerts bez ieejas maksas, taču kolektīvu būs iespējams atbalstīt ar ziedojumiem.

Atpakaļ