Kārļa Zalāna fotogrāfiju izstāde “Šī puse”

08.09 - 30.09
  1. septembrī plkst. 18.00 Jēkabpils Tautas nama Baltajā zālē tiks atklāta, un visu septembri būs skatāma, Kārļa Zalāna fotoizstāde “Šī puse”. Kārlis Zalāns ir Krustpils novada jaunietis, Atašienes pagasta Brāļu Skrindu Atašienes vidusskolas skolnieks. Jau vairākus gadus Kārli aizrauj fotografēšana, tāpat jaunietis piedalās dažādos konkursos, kuros atzīts par vienu no labākajiem fotogrāfiju autoriem.

Kārlis Zalāns fotografē piecus gadus, pirmos divus esot fotografēts ar mobilo telefonu izlaides pēc, bet tad nolemts šim hobijam pievērsties nopietnāk, un iegādāts atbilstošs foto aprīkojums. Šis pirkums, kā Kārlis atzīst, “atvēra jaunas durvis uz fotografēšanas plašumiem, interese par fotografēšanu sāka strauji pieaugt”. Tā kā Kārlis šobrīd vēl mācās vidusskolā, iespēja fotografēt jaunajam fotogrāfam skolas laikā ir tikai vakaros un brīvdienās, taču vasarās fotografēšana piepilda lielu daļu ikdienas.

Visvairāk Kārli aizrauj dabas un dzīvnieku fotografēšana: “Mani aizrauj Atašienes daba, to var redzēt arī izstādē, bet es uzskatu, ka pašas labākās bildes ir tās, kuras ir uzņemtas spontāni, tās ir interesantākās un patiesākās.” Kārļa darbus ikviens var apskatīt ne tikai izstādē, bet arī sociālajos tīklos Instagram.com un Facebook.com, kur jaunietim ir ap 8000 sekotāju.

Ieeja fotoizstādes atklāšanā ar ielūgumiem. Ielūgumu saņemšanai lūdzam sazināties pa tālr. 20371536.

Izstāde visu septembra mēnesi skatāma bezmaksas.

Atpakaļ