Kino Plača ATKLĀŠANA – FILMA “Okeāna saviļņotie”

30.06.2017 - plkst.22.15

Jau piekto gadu vasaras sezonā Jēkabpilī darbosies brīvdabas kino – Kino Placis Jēkabpils Tautas nama pagalmā. Filmu seansi notiks iknedēļu – darbadienu (no otrdienas līdz piektdienai) vakaros –, sākot ar 30. jūniju, taču laika gaitā programmā iespējamas izmaiņas, tādēļ lūdzam sekot līdzi informācijai Jēkabpils Kultūras pārvaldes mājaslapā www.jkp.lv!

30. jūnijā plkst. 22.15 laipni aicinām uz Kino Plača atklāšanas pasākumu vasarīgā, okeāna vēsmu piepildītā atmosfērā – piekto Kino Plača sezonu sāksim ar filmas “Okeāna saviļņotie” demonstrēšanu un tikšanos ar abiem filmas varoņiem – Kārli Bardeli un Gintu Barkovski.

Divi latvieši kļuvuši par pirmo komandu pasaulē, kura airu laivā šķērsojusi Dienvidatlantijas okeānu – bez motora, burām vai pavadošā kutera. Abi entuziasti nav burātāji, jūrnieki vai profesionāli airētāji, piedzīvojumu sāka gatavot no nulles, internetpārlūkā ierakstot “Kā pārairēt okeānu?”…

Filmas treileris: https://www.youtube.com/watch?v=ejTnZCpgqXo

Ja laika apstākļi izskatās nelabvēlīgi, pārliecināties, vai seanss notiks, var, piezvanot pa tālruni 29534870. Iesakām nodrošināties ar pretodu līdzekļiem un piemērotu apģērbu.

Biļetes Jēkabpils Tautas nama kasē un pirms seansa Kino Placī

Biļetes cena 2 €

Bērniem līdz 7 gadu vecumam – ieeja bez maksas

Atpakaļ