Jēkabpils pilsētas svētki. Kino Plača Dārza SVĒTKI

06.07.2017 - plkst.21.00

Pilsētas svētku ietvaros, 6. jūlijā plkst. 21.00 svinēsim Dārza svētkus, kas kā ierasts Kino Placī, Jēkabpils Tautas nama iekšpagalmā, pulcē lielu skaitu cilvēku.

Sajust vakara sauli, smieklus, mūziku un kino burvību varēs jau ceturtdienas vakarā, kad Kino Placī improvizēs radošās apvienības “Spiediens” dalībnieki Sanda Dejus un Juris Kozlovskis. Viņus vieno humors, skatuve un smiekli. Visas šīs vienojošās lietas veido lielisko komandu, kas jau vairāku gadu garumā iepriecina cilvēkus kā Latvijā, tā ārzemēs dažādos teātra, mākslas, mūzikas festivālos, un beidzot mēs tiksimies ar viņiem arī Jēkabpilī.

Par muzikālo pavadījumu vakara gaitā parūpēsies mūsu pašu Jēkabpils burvīgo balsu īpašnieces, vokālā ansambļa “Pienāc biežāk” meitenes. Meitenes kopā muzicējušas ne tikai Jēkabpilī, bet arī citās Latvijas pilsētās, kur izpelnījušās lielu atzinību un klausītāju mīlestību.

Saule norietējusi, bet gribas vēl sajust vasaras vakaru burvību? Esam sarūpējuši Latvijas Kultūras akadēmijas studentu filmas, kuras arī kļuvušas par neatņemamu Dārza svētku sastāvdaļu.

Ņem līdzi draugus, pledu, pretodu līdzekli un labu garastāvokli!

Sakām paldies:           Nikolajs Anuškevičs

Atpakaļ