Kino Placim – ceturtā sezona

28.06 - 29.07 - plkst.22.30

Šajā vasarā Jēkabpils Tautas nama pagalmā jau ceturto sezonu darbosies brīvdabas kino. Kā jau ierasts – Kino Plača repertuārs dažāds – būs drāmas, komēdijas un animācijas filmas. Jēkabpils pilsētas svētku ietvaros notiks arī Kino Plača Dārza svētki.

Kino Placi atklāsim 28. jūnijā ar franču drāmu “Šokolāde”. Filma ir biogrāfisks stāsts par pirmo melnādaino cirka mākslinieku Francijā. “Šokolāde” būs skatāma līdz 1. jūlijam.

7. jūlijā notiks Kino Plača Dārza svētki. Tajos redzēsim īsfilmu festivāla “Short Riga” sagatavotu programmu. Gaidāmi arī dažādi pārsteigumi.

No 12. līdz 15. jūlijam Kino Placī demonstrēs komēdiju “Vēlēšanu diena 2”. Arī šoreiz Rostislavs Haits, Leonīds Baracs, Aleksandrs Demidovs un Kamils Larins iejutīsies izsmalcinātu politisko konsultantu lomās, kas jebkuru kandidātu vienā mierā spēj pārvērst tautas mīlulī.

Jūlija otrajā pusē – no 19. līdz 22. jūlijam – Kino Placī notiks “Latviešu filmu nedēļa”. Tās ietvaros būs skatāmas iemīļotas senas un ne tik senas filmas – “Cilvēka bērns”, “Limuzīns Jāņu nakts krāsā”, “Likteņdzirnas” un “Rūdolfa mantojums”.

No 26. līdz 29. jūlijam Kino Placī demonstrēs asprātīgo romantisko komēdiju “Sakari franču gaumē” ar tā dēvēto franču Džeimsu Bondu – aktieri Žanu Dižardēnu galvenajā lomā, kas pazīstams pēc filmas “Mākslinieks”.

Augustā redzēsim animācijas filmas. Programmu publicēsim jūlijā.

Kino Plača sezonas atklāšanas notikums 28. jūnijā sāksies plkst. 22.15, bet visas filmas līdz pat jūlija beigām – plkst. 22.30.

Biļetes iegādājamas Tautas nama kasē un pirms seansa Kino Placī, to cena ir 2,- eiro. Bērniem līdz 7 gadu vecumam – ieeja bez maksas, bet lūdzam pievērst uzmanību vecuma ierobežojumiem.

Kino Plača Dārza svētki apmeklētājiem pieejami bez maksas.

 

Ja laika apstākļi izskatās nelabvēlīgi, pārliecināties, vai seanss notiks, var, piezvanot pa tālruni 29534870. Iesakām nodrošināties ar pretodu līdzekļiem un piemērotu apģērbu.

 

 

 

Atpakaļ