Kino Placī animācijas filma “Karalienes korgijs”

12.08 - 14.08 - plkst.21.00 Jēkabpils Tautas nams, Kino placis

No 12. līdz 14. augustam plkst. 21.00 Jēkabpils Tautas nama pagalmā tiks demonstrēta piedzīvojumu animācijas filma “Karalienes korgijs”, kas tapusi kā veltījums Anglijas karalienes mīluļiem. Leģenda vēsta, ka Velsas korgijs ir feju suns, fejas to lietoja ratu vilkšanai un lopu ganīšanai, tāpēc tumšākās krāsas laukumi uz korgija muguras tiek saukti par feju sedliem. Iespējams, šo leģendu zina tikai retais, bet pavisam noteikti ikviens zina teikt, ka korgijs ir karalienes Elizabetes II iecienītākā suņu šķirne.

Mīlestība pret mazajiem, četrkājainajiem draugiem sākās karalienes 18 gadu dzimšanas dienā, kad viņai tika uzdāvināts korgija kucēns. Četrpadsmit paaudzēs, līdz pat 2015. gadam, sunīša pēcnācēji bija neatņemams Bekingemas pils simbols, neiztrūkstoša daļa no karalienes ikdienas.

Animācijas filmiņa “Karalienes korgijs” ir par Reksi, britu karalienes iemīļoto korgiju. Viņš pazūd no Bekingemas pils un nonāk Londonas ielās raibā suņu klanu sabiedrībā, kurā valda nemitīgas domstarpības un kautiņi. Cenšoties atgriezties mājās pie savas saimnieces, Rekss mēro garu un piedzīvojumiem bagātu ceļu, kura laikā atrod mīlestību un iepazīst pats sevi.

Režisors: Bens Stasens.

Filmas garums: 1 h 25 min.

Žanrs: piedzīvojumu, animācijas filma.

Filma latviešu valodā.

Filmas treileris: https://www.youtube.com/watch?v=bor57xWkkLM

 

Biļetes Jēkabpils Tautas nama kasē, Kino Placī.

Biļetes cena 3 €.

Vietu skaits ierobežots!

Atpakaļ