ANIMĀCIJAS FILMA “Mazais princis”

09.08 - 12.08 - plkst.21.30

No 9. līdz 12. augustam Kino Placī būs skatāma animācijas filma “Mazais princis”. Atklājiet no jauna izcilā franču rakstnieka un lidotāja Antuāna de Sent-Ekziperī brīnišķīgo stāstu par draudzību, sirds skaidrību un pasauli, kurā iztēlei nav robežu!

Viņa ir maza meitene, kuras bērnība paiet stingrā mātes uzraudzībā gatavojoties “lielajai dzīvei”. Taču kādudien meitenes rūpīgi saplānoto dienaskārtību iztraucē viņas ekscentriskais un labsirdīgais kaimiņš – Lidotājs. Sirmgalvis ieved meiteni neparastā pasaulē, kurā viss ir iespējams un kuru viņam pašam pirms daudziem gadiem atklāja Mazais princis. Ļaujoties maģiskajam un emocionālajam ceļojumam Mazā prinča valstībā, meitene atkal atgūst savu bērnību un saprot, ka vissvarīgākās ir cilvēciskās attiecības, jo “īsti mēs redzam tikai ar sirdi. Būtiskais nav acīm saredzams”.

Režisors: Marks Osborns (Mark Osborne)

Scenārijs: Marks Osborns (Mark Osborne), Irēna Brignula (Irena Brignull), Bobs Persičetti (Bob Persichetti), Antuāns de Sent-Eksziperī (Antoine de Saint-Exupéry)

Lomas latviešu valodā ieskaņojuši: Ričards Brunovskis, Aija Dzērve, Laila Kirmuška, Jānis Kirmuška, Ieva Aleksandrova-Eklone u.c.

Izdošanas valsts, gads: Francija, ASV, 2015

Filma latviešu valodā

Filmas garums: 1h 48 min

Filmas treileris: https://www.youtube.com/watch?v=OfvUyi6Lzyk

Seansu sākuma laiks: plkst. 21.30

Ja laika apstākļi izskatās nelabvēlīgi, pārliecināties, vai seanss notiks, var, piezvanot pa tālruni 29534870. Iesakām nodrošināties ar pretodu līdzekļiem un piemērotu apģērbu.

Biļetes iegādājamas Jēkabpils Tautas nama kasē un pirms seansa Kino Placī, to cena ir 2 €

Atpakaļ