ANIMĀCIJAS FILMA “Polārlācis Norms”

16.08 - 19.08 - plkst.21.30

Augusta otrajā pusē – no 16. līdz 19. augustam – Kino Placī tiks izrādīta animācijas filma “Polārlācis Norms”. Tā ir dažādiem piedzīvojumiem un pārpratumiem bagāta animācijas filma, kas liks smieties gan lieliem, gan maziem.

Norms ir ar dzīvi apmierināts un pļāpīgs polārlācis. Vienīgās raizes viņam sagādā tūristi, kuri regulāri ierodas Arktikā. Taču, kad kāds ambiciozs nekustamo īpašumu attīstītājs ir iecerējis uzbūvēt luksusa mitekļus uz lāča zemes, Norma pacietības mērs ir pilns. Viņš, kā jau normālam polārlācim piedien, dodas uz Ņujorku, lai pats personīgi apturētu celtniecības plānus. Kopā ar trīs ņipriem lemingiem Norms iekaro lielpilsētu, uzsāk darbu nekustamo īpašumu korporācijā, pārdzīvo identitātes krīzi un galu galā izglābj savas mājas.

Lomas latviešu valodā ieskaņojuši: Gints Grāvelis, Edgars Lipors, Katrīna Kalniņa, Zane Dombrovska, Dainis Grūbe, Juris Kalniņš un citi.

Režisors: Trevors Vols (Trevor Wall)

Scenārijs: Džeks Donaldsons (Jack Donaldson), Dereks Eliots (Derek Elliott)

Izdošanas valsts, gads: ASV, 2016

Filma latviešu valodā

Filmas garums: 1h 26 min

Filmas treileris:  https://www.youtube.com/watch?v=uxjy133FfmE

Seansu sākuma laiks: plkst. 21.30

Ja laika apstākļi izskatās nelabvēlīgi, pārliecināties, vai seanss notiks, var, piezvanot pa tālruni 29534870. Iesakām nodrošināties ar pretodu līdzekļiem un piemērotu apģērbu.

Biļetes iegādājamas Jēkabpils Tautas nama kasē un pirms seansa Kino Placī, to cena ir 2 €

Atpakaļ