Kino Placī filma “Uz nažiem”

24.07.2020 - plkst.22.30 Jēkabpils Tautas nams, Kino placis

Kino Placī Jēkabpils Tautas nama pagalmā no 22. līdz 24. jūlijam plkst. 22.30 brīvdabas kino seansos būs skatāma filma “Uz nažiem”. Detektīvromāna cienīgs, komiski traģisks sižets, kurā tiek risināta mistērija par ģimenes “galvas” slepkavību un tās apstākļiem.

Uzreiz pēc astoņdesmit piektās jubilejas nogalināts detektīvromānu autors un kuplas ģimenes patriarhs Harlans Trombijs. Slepkavības izmeklēšanu uzsāk harizmātiskais un skrupulozais detektīvs Benuā Blanks, kuram acumirklī kļūst skaidrs – slepkavību ir pastrādājis kāds no Trombija plašās ģimenes locekļiem. Bet kurš tieši? Atjautības spēle uz dzīvību un nāvi ir sākusies!

Agatas Kristi stilā veidotās aizraujošās detektīvfilmas režisors un scenārija autors ir režisors Raeins Džonsons (“Ķieģelis”, “Laika cilpa”, “Zvaigžņu kari: Pēdējie džedi”), bet galvenās lomas atveidojuši Daniels Kreigs, Kriss Evanss, Ana de Armasa, Džeimija Lī Kērtisa, Tonija Kolete, Lakīts Stenfīlds, Dons Džonsons, Maikls Šenons, Ketrīna Lengforda un Džeidens Martels.

Režisors: Raiens Džonsons.
Lomās: Džeimija Lī Kērtisa, Daniels Kreigs, Kriss Evanss, Maikls Šenons.

Filmas garums: 2h 10 min.
Žanrs: Komēdija, drāma, detektīvfilma.
Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu valodā.
Filmas treileris: https://www.youtube.com/watch?v=H1lf9G1h2wU

Vecuma ierobežojums: 12+

 

Biļetes Jēkabpils Tautas nama kasē, Kino Placī.

Biļetes cena 3 €.

Vietu skaits ierobežots!

Atpakaļ