Kino Placī romantiska komēdija “Es, tu, viņš, viņa”

15.07.2020 - plkst.22.30 Jēkabpils Tautas nams, Kino placis

Jūlija vidū, no 15. līdz 17. jūlijam, ik vakaru plkst. 22.30 Kino Placī izrādīsim romantisku komēdiju “Es, tu, viņš, viņa”. Romantiska un nedaudz dramatiska komēdija par pāri, kurš pēc 10 gadiem laulībā nolemj šķirties, taču tiesa piešķir pārim mēnesi izlīgumam.

Maksims un Jana laulībā nodzīvojuši 10 gadus. Nevarētu teikt, ka tie bijuši paši laimīgākie desmit gadi viņu mūžā, bet arī par nelaimīgiem tos nevar nosaukt. Viņu attiecības ir pārvērtušās savienībā, mīlestība – cieņā, bet kaislība – laulības pienākumā. Pāris nolēmis šķirties, tomēr tiesa, nesadzirdējusi vērā ņemamus iemeslus laulības šķiršanai, dod laulātajiem vienu mēnesi izlīgumam.

Vakarā Maksis un Jana satiekas mājās un sarīko pēdējā desmitgadē pirmo, pamatīgo skandālu. Kad vētra aprimusi, viņiem saprot – ja viņi nebūtu šos 10 gadus klusējuši, bet uzreiz izteikuši visu, kas uz mēles, tad varbūt būtu iznācis citādi. Galu galā abi vienojas tiem atvēlētā mēneša laikā palīdzēt viens otram izdarīt to, ko vienmēr gribējuši pamēģināt, bet baidījušies – fantāzijas, ekstrēmas sajūtas un vienkārši dīvainas vēlēšanās.

Režisors: Deivids Dodsons, Volodimirs Zelenskis.
Lomās: Volodimirs Zelenskis, Jevģēnijs Koševojs, Nadežda Dorofejeva, Anastasija Korotkaja.

Filmas garums: 1 h 36 min.
Žanrs: romantiska komēdija, drāma.
Filma krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā.
Filmas treileris: https://www.youtube.com/watch?v=36H3Iue0T2U

Vecuma ierobežojums: 12+

Biļetes Jēkabpils Tautas nama kasē, Kino Placī.

Biļetes cena 3 €.

Vietu skaits ierobežots!

Atpakaļ