Kino seanss / Animācijas filma “Ainbo. Amazones sirds”

23.02.2022 - plkst.18.00 Mežrūpnieku iela 2

No 22. līdz 25. februārim plkst. 18.00 Jēkabpilī, Mežrūpnieku ielā 2, Lielajā zālē tiks demonstrēta dēkaina, pasakaini skaista animācijas filma visai ģimenei “Ainbo. Amazones sirds”.

Meitene, vārdā Ainbo, dzīvo tāltālā zemē, neaizsniedzamos Amazones džungļos. Ainbo cilts šajā vietā dzīvo saskaņā ar dabu kopš neatminamiem laikiem un viņus aizstāv vareni un noslēpumaini sargātājgari – milzu bruņurupuči. Tiesa, džungļos netrūkst briesmu, bet, kamēr bruņurupuči neguļ, Ainbo cilts ir drošībā.

Taču tad trauslo cilts mieru izjauc bruņoti iebrucēji. Viņi sāk izlaupīt zemi, traucē džungļu mieru un draud izjaukt cilts harmoniju. Cilti sargājošie gari apgalvo Ainbo, ka viņa vienīgā var izglābt savas mājas. Drosmīgajai Ainbo neatliek nekas cits, kā doties dēkaina ceļojumā kopā ar neparastajiem zvēriem, lai izjauktu iebrucēju nekrietnos plānus.

Režisors: Richard Claus, Jose Zelada.

Žanrs: komēdija, animācija, piedzīvojumu, ģimenes filma.
Filmas garums: 1 h 24 min.
Izdošanas valsts, gads: Nīderlande, Peru, 2021.
Filma latviešu valodā.

Filmas treileris: https://www.youtube.com/watch?v=tyDaJ_qwRUo

Biļetes cena 3 €, biļetes var iegādāties Jēkabpils Tautas nama kasē Pasta ielā 39 un norises vietā pirms seansa.

Ieeja pasākumā, uzrādot personu apliecinošu dokumentu un derīgu Covid-19 sertifikātu. Bērniem līdz 12 gadu vecumam nav nepieciešams uzrādīt sertifikātu vai Covid-19 testa rezultātu, bērniem no 12 gadu vecuma jāuzrāda derīgs sertifikāts vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros.

Atpakaļ