KONCERTPROGRAMMA “91,5 minūtēs apkārt pasaulei” – Jolanda Suvorova

10.02.2017 - plkst.19.00

10. februārī plkst. 19.00 Krustpils kultūras namā aicinām uz nenogurdināmās Latvijas burleskas karalienes Jolandas Suvorovas koncertprogrammu “91,5 minūtēs apkārt pasaulei”, kas nolēmusi savu skatuves darbības jubileju nosvinēt ar saviem skatītājiem.

Kas mūs sagaida? Protams, Jolandas oriģinālie humoristiskie stāsti, anekdotes, satīriskās vārsmas, limeriki un ekstravagantu personāliju atveidojumi. Bet Jolanda nesvinēs viena, bet gan kopā ar draugiem – parodistu Vadim Jazz (Sanktpēterburga), akordeonistu Morisu Balaskā (Kanāda) un horeogrāfi Kamu (Gruzija).

Sanktpēterburgas parodista Vadim Jazz izpildījumā Jums būs iespēja no jauna tikties ar tādiem pazīstamiem estrādes māksliniekiem kā Tina Tērnere, Elviss Preslijs, Merilīna Monro, Valērijs Ļeontjevs. Taču tas nav viss – mūs uz skatuves līdz šim nezināmā kvalitātē sagaidīs arī vietējās izklaides industrijas zvaigznes un zvaigznītes Laima Vaikule, Žoržs Siksna, Baiba Sipeniece, Margarita Vilcāne, Fredis un citi.

Vairāku starptautisko konkursu laureāts, kanādiešu elektroniskā akordeona virtuozs Moriss Balaskā savos muzikālajos numuros spēj radīt visneiedomājamākās skaņu asociācijas. Jūs dzirdēsiet pasaules hītus neatkārtojamajā izpildījumā un apdarē. Piemēram, J.S.Baha “Tokāta Re minorā” Rīgas Doma ērģeļu skanējuma imitācijā, Deep Purple “Smoke On The Water” gandrīz vai kā autentiskas klasiskās elektriskās ģitāras izpildījumā, J.Štrausa “Vīnes valsis” Londonas simfoniskā orķestra izpildījuma imitācijā, Back Street Boys  “I want it my way”, Mireijas Matjē “Santa Maria”, ABBA “I have a dream”, “Fernando” un daudziem citiem skaņdarbiem.

Jolandas jubilejas koncertšova horeogrāfiskais noformējums uzticēts pazīstamajai Gruzijas horeogrāfei Kamai. Apmeklētājiem tiks piedāvātas indiešu dejas, Tālo Austrumu vēderkustības, gan arī tik ierastā čigānu brunču plivināšana un vēl daudzi citu tautu kustību “šedevri”.

Visi, kas vēlas saņemt asprātīgu joku, sarkastisku parodiju, populāru melodiju, svaigāko anekdošu, krāšņu tērpu, eksotisku deju un pacilāta garastāvokļa kokteili, laipni lūgti pie Jolandas Suvorovas jubilejas svinību galda!

Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā http://www.bilesuparadize.lv/events/event/52203.

Biļešu cenas 7 €, 8 €, 9 €, 10 €

Atpakaļ