KONCERTPROGRAMMA “Ceļojums pie sevis” – Aija Andrejeva

29.04.2017 - plkst.18.00

Pirms neilga laika dziedātāja Aija Andrejeva laidusi klajā singlu “Mazais princis”  un šajā pavasarī ielūdz uz akustisko koncerttūri “Ceļojums pie sevis”. Krustpils kultūras namā koncertprogramma būs baudāma 29. aprīlī plkst. 18.00.

“Interesants ir stāsts par to, kā dziesma pie manis atnāca. Pagājušajā pavasarī biju absolūti pārņemta ar Mazo princi kā tēlu – pārlasīju Antuāna de Sent-Ekziperī brīnišķīgo grāmatu, noskatījos animācijas filmu un dzīvoju sava Mazā prinča meklējumos,” atklāj dziedātāja. Tad reiz kādā sanākšanā Aijas kolēģis – ģitārists Kaspars Ansons – sastapis savu senu paziņu Jāni Niedru, kurš pašlaik Londonā mācās mūziku un raksta dziesmas.

“Jānis sarunā ieminējās, ka viņam ir vairākas dziesmas, kas varbūt varētu noderēt kādam no Kaspara māksliniekiem. Jānis viņam šīs dziesmas atsūtīja un, kad biju aizgājusi pie Kaspara uz studiju, viņš teica: man ir dziesma, kas, manuprāt, tev būtu ļoti piemērota un kas derētu tieši šim dzīves posmam. Tad, kad Kaspars datorā sāka dziesmu atskaņot, ieraudzīju, ka tā saucas “Mazais princis”… Tobrīd, dziesmu klausoties, man acīs saskrēja asaras,” stāsta Aija, piebilstot: viņai daudz nācies domāt par dažādām sakritībām, turklāt viņa sapratusi – šī dziesma noteikti ir jāieraksta. „Pie dziesmas ir pastrādāts, tā ir ierakstīta, autors ir apmierināts, mēs ar producentu arī abi esam apmierināti. Tagad varam to laist tautās!” rezumē dziedātāja.

Šī gada pavasarī Aija ar savu jauno akustisko dziesmu programmu “Ceļojums pie sevis” balsij, čellam, ģitārām un perkusijām ir devusies koncerttūrē pa Latvijas pilsētām. Jaunajā programmā iekļauti visi dziedātājas hīti jeb, kā saka pati Aija, “pašlaik aktuālākās dziesmas, kas ietērptas citās skaņās un krāsās” – Kārļa Lāča, Harija Zariņa, Ulda Marhilēviča u.c. autoru skaņdarbi “Tumsā”, “Kamoliņš”, “Kafijas krūze”, “Lelle”, “What For?!”, “Ar tevi lasīju kastaņus”, “Vēl”, “Kā neviens”, “Tu un es”, “Ēnas”, “Pavasaris” u.c.

Dziedātāja uzsver, ka šī programma, kur dziesmas būs dzirdamas pavisam citādākā skanējumā, citās krāsās un noskaņās, būs kā noslēgums vienam dzīves un karjeras posmam un skaists tilts uz gaidāmo albumu. “Uz koncertiem, kas skanēs daudzās Latvijas pilsētās, aicinu visus tos, kas varbūt nav paguvuši noskatīties kādu no maniem lielajiem koncertiem. Gribu ar saviem klausītājiem tikties intīmā un mājīgā atmosfērā, ļaujot viņiem satikties ar sevi un savu Mazo princi,” piebilst Aija.

Jaunajā koncertprogrammā par muzikālo pavadījumu gādās Kaspars Ansons (ģitāras), Jānis Pauls (čells; „Melo M”) un Kaspars Kurdenko (perkusijas).

Dziesmas video: https://youtu.be/NNd2cIa5aW8

Biļetes “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā

Biļešu cenas 10 €, 12 €, 15 €

 

Vairāk informācijas:

Sandis Mohovikovs, producents

e-pasts: sandismoh@inbox.lv, mob. tālr. 29131458

Una Griškeviča,

Projekta PR vadītāja

e-pasts: una.griskevica@gmail.com; mob. tālr. 29151986

Atpakaļ