Koncertprogramma “Satikt Čaku”. Muzicē Lūsēns, Muktupāvels, Strazdiņš.

26.11.2021 - plkst.19.00 KRUSTPILS KULTŪRAS NAMS

Jēkabpilī, Krustpils kultūras namā, 26. novembrī plkst. 19.00 izskanēs koncertprogramma “Satikt Čaku”, kurā muzicēs Zigfrīds Muktupāvels ( balss, vijole), Jānis Strazdiņš ( balss) un Jāņa Lūsēna trio.Tie, kuriem tuva Čaka dzeja, pazīst šo dīvaino sajūtu, kad iegrimsti tajā un šķiet, ka notikumi, ko Dzejnieks attēlojis, būtu paša izdzīvoti, bet poētiski apdzejotās vietas līdz sīkumiem tuvas un pazīstamas – gan ielas ar to smaržām un gaismām, gan pilsētas nomale ar pļaviņām, kurās ganās kazas un svilpo strazdi, gan miglā lēni asarojošs logs.

Šogad sajūtu meistaram Čakam svinam lielo dzimšanas dienu. Viņa dzeja iedvesmojusi
komponistu Jāni Lūsēnu radīt jaunu koncertprogrammu, kurā atspoguļotas Dzejnieka daiļrades dažādās šķautnes.
Jāņa Lūsēna jaunradītās dziesmas savu īpašo skanējumu ieguvušas, savijoties diviem vīrišķīgiem balss tembriem – Zigfrīda Muktupāvela un Jāņa Strazdiņa baritoniem. Pašam komponistam muzicējot pie klavierēm, instrumentu skanējumu kuplinās Jāņa Lūsēna-juniora basa ģitāras, kā arī Harija Gūtmaņa ritma pulsācijas un sitamo instrumentu smalkās nokrāsas.
Programmā Jāņa Lūsēna dziesmas ar Aleksandra Čaka vārdiem, mūzika nebijušām kino filmām un sarunas.

Koncerts divās daļās.

Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā – https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/102220
Biļešu cenas  Eur 8, 10, 12.

Pasākums paredzēts, ievērojot droša pasākuma principus.
Drošā pasākumā apmeklētājam jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, derīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts un personalizēta biļete.

Atpakaļ