Koncertprogramma “Trīs vīri Ziemassvētkos” – Mārtiņš Vilsons, Zigfrīds Muktupāvels, Jānis Lūsēns

20.12.2018 - plkst.19.00 Jēkabpils Tautas nams

20. decembrī plkst. 19.00 Jēkabpils Tautas namā ar jaunu koncertprogrammu viesosies komponists Jānis Lūsēns, dziedātājs Zigfrīds Muktupāvels un aktieris Mārtiņš Vilsons.

Kāpēc mēs tik ļoti gaidām Ziemassvētkus? Tas ir laiks, kad ikkatrs no mums, nekautrējoties no pārējiem, savā sirdī atkal kļūstam bērni. Dāvināšanas prieks, pārsteigums par saņemto dāvanu, satikšanās ģimenes lokā, eglītes mirdzums, sveču liesmas – ainas, kuras no mūsu apziņas neizzudīs līdz sirmam vecumam. Tā ir skaista ilūzija, ka joprojām esam mazi, ka visi skaistie notikumi dzīvē vēl tikai priekšā.

Arī tādi nopietni vīri kā Mārtiņš Vilsons, Zigfrīds Muktupāvels, Jānis Lūsēns nav izņēmums. Šai Ziemassvētku gaidīšanas laikā, apvienojoties jaunā koncertprogrammā „TRĪS VĪRI ZIEMASSVĒTKOS”, klusinātā un niansētā sarunā ar skatītāju tiks runāta dzeja, pasakas, dziedātas dziesmas, kas aizved mūs bērnībā, kad dzīve likās kā skaista pasaka, kurā vienmēr ir māmiņa, tētis, vecvecāki… viņu stāsti, dzejoļi un dziesmas pirms došanās pie miera…

Aicinām arī Jūs kopā ar šiem trim nopietnajiem vīriem doties uz mūsu katra bērnības zemi.

Biļetes iepriekšpārdošanā – „Biļešu Paradīze” kasēs un internetā https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/68576.

Biļešu cenas 8 €, 10 €, 12 €

Atpakaļ