KONCERTS “Es domāšu par Tevi” – Lauris Reiniks

30.12.2017 - plkst.19.00

Ar vērienīgiem koncertšoviem aizsākusies Laura Reinika tūre “Es domāšu par tevi”, ar kuru mūziķis pie saviem klausītājiem dodas pēc piecu gadu pārtraukuma. Lielākie hiti un iemīļotas dziesmas skan visa vakara garumā, publiku iekustinot jau no pirmajām taktīm un iesaistot dejās uz skatuves. Krustpils kultūras namā mūziķis uzstāsies 30. decembrī plkst. 19.00.


Visi zināmākie hiti, gaismu šovs, enerģiskas dejas, smaidīga un dziedoša publika, iespēja iegādāties jauno nošu grāmatu un CD ar labākajām dziesmām, kā arī satikt Lauri Reiniku, saņemt autogrāfu un nofotografēties – to visu piedāvā šoruden koncerttūre “Es domāšu par tevi”. Tūres koncerti jau izskanējuši Cēsīs, Jelgavā, Ventspilī, Rēzeknē, Ādažos un turpināsies Alūksnē, Valmierā, Madonā, Liepājā, Preiļos, Jēkabpilī un Rīgā.

Lauris Reiniks dalās savās emocijās: “Ir gandarījums par koncertiem un atsaucīgo publiku. Esam ieguldījuši lielu darbu un prieks, ka publika saņem vēl vairāk, nekā gaidīts, un dodas mājās pozitīvi uzlādēta. Daudzi pat grasās apmeklēt koncertu vēlreiz – katrā pilsētā koncerts tomēr atšķirsies, jo būs piesaistīti vietējie deju kolektīvi vai kori.”
Ņemot vērā, ka koncertus visvairāk apmeklē ģimenes ar bērniem un Lauris vēlas, lai koncerti ģimenēm būtu pieejami, ir pieejamas atlaides ģimenēm: 20% atlaide ar “3+ Ģimenes karti” (vairāk informācijas http://www.godagimene.lv/par-karti/) un 20% atlaide, pērkot 4 vai vairāk biļetes uz koncertu.


Atsauksmes sociālajos tīklos pēc pirmajiem koncertiem vēstīja:
adele.lezdina: Šis koncerts ir bijis viens no labākajiem koncertiem, uz kuru esmu bijusi. Tas bija tik emociju pilns brīdis manā dzīvē. Turpini, ko dari, Lauri!
a.dimante: Beidzot man ir ko katru dienu brīvajā laikā spēlēt un dziedāt! Traki patīk jaunā nošu grāmata!
Dace Rudzīte: Burvīgs koncerts! Viegla, nepiespiesta gaisotne un daudz pozitīvu emociju. Lieliski!
ripsiks: Knapi esmu atgriezusies Latvijā no skaista piedzīvojuma, atpūšoties pa saulaino Itāliju, bet jau skaitu nevis nedēļas, bet dienas līdz vēl vienam skaistam piedzīvojumam – Jūsu koncertam Ādažos. 

 

Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā http://bilesuparadize.lv/lv/events/event/59225

Biļešu cenas 7 €, 10 €, 12 €, 15 €, 20 €

Atpakaļ