ATCELTS! Koncerts “Latviešu kino dziesmas”

27.03.2021 - plkst.17.00 KRUSTPILS KULTŪRAS NAMS

KONCERTS IR ATCELTS!

Iepriekš iegādātās biļetes var atgriezt “Biļešu Paradīzes” kasēs (Jēkabpils Tautas namā, Krustpils kultūras namā) pēc ārkārtas situācijas beigām. Internetā iegādāto biļešu maksa tiek atgriezta automātiski uz norādīto klienta bankas kontu.

Lūdzam sekot līdzi informācijai par citiem pasākumiem, kuriem pašlaik vēl nav mainīts norises laiks, un būt saprotošiem šī brīža situācijā.

 

 

Kurš gan pateiks, vai tur – uz kino ekrāna tā ir tikai ilūziju pasaule vai tomēr  īstā dzīve ar: patiesumu un sapņiem, mīlestību un naidu, ilgām, cerībām, prieku, skumjām un mierinājumu… Latviešu kino ir unikāls, jo ikvienam  no mums dziļi personīgs, bet reizē arī nozīmīgs. Tajā ir mūsu tautas liktenis un vēsture. Dziesmas, izkāpušas no kinolentēm, dzīvo mums līdzās – svētkos un ikdienā, koncertzālēs, sporta hallēs, klubos, krodziņos, vienatnē dungojamas vai mājas ballītēs kopā ar radiem un draugiem uzdziedamas.Šīs dziesmas brīnumainā kārtā nenoveco un turpina priecēt visu paaudžu klausītājus.

Latviešu kino – gan rotaļīgi vieglais, gan dvēseliski dziļais visos laikos ar pozitīvu enerģiju uzlādējis un stiprinājis. 

Koncertā piedalās: Antra Stafecka, Miks Dukurs, Anmary, Dainis Skutelis un instrumentālā grupa  – Juris Kristons (taustiņi), Zintis Žvarts (saksofons), Aivars Gudrais (ģitāra), Modris Laizāns (bass), Ivars Kalniņš (sitamie instrumenti). Koncertā skanās mūzika no kinofilmām: Ilgais ceļš kāpās, Limuzīns Jāņu nakts krāsā, Mans draugs – nenopietns cilvēks, Melnā vēža spīlēs, Vella kalpi, Likteņdzirnas, Elpojiet dziļi, Klāvs – Mārtiņa dēls, Teātris, Dāvana vientuļai sievietei, Tās dullās Paulīnes dēļ, Īsa pamācība mīlēšanā, Zvejnieka dēls, Vajadzīga soliste, Spēle, Sprīdītis u.c

Koncerts skatītājiem ļaus atmiņā atsaukt viņu iemīļotās kinofilmas ar neaizmirstamiem aktieriem, izcilām personībām, operatoru glezniecisko kadru izjūtu un pats galvenais – dziesmām, kas dzimušas kino, bet dzīvo savu, no kino neatkarīgu dzīvi…

Biļetes cenas 15€,12€,10€

Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/79462

Atpakaļ