Koncerts “Mīla, džezs un itāļu kino”

07.02.2024 - plkst.19.00 Krustpils kultūras centrs

07.02. Plkst. 19.00 

Koncerts “Mīla, džezs un itāļu kino”

Viena no džeza mūzikas svarīgākajām īpašībām ir dažādu džeza mūziķu savstarpēja sadarbība, tajā skaitā ar citu valstu mūziķiem. Tas ir būtiski un interesanti ne tikai klausītājiem, bet arī pašiem mūziķiem, it sevišķi, ja izdodas izveidot sadarbību ar patiešām izciliem savas jomas profesionāļiem. Speciāli bigbendam un solistei ir veidota “Mirage Jazz Orchestra”, kurā apvienojušies vadošie Latvijas džeza mūziķi, un divu Itālijas mākslinieku – diriģenta, trombonista, komponista un aranžētāja Masimo Morganti (Massimo Morganti) un džeza dziedātājas Martas Džuljoni (Marta Giulioni) – koncertprogramma “Mīla, džezs un itāļu kino”, lai klausītājiem parādītu, ka džezs ir attīstījies un turpina attīstīties ārpus Amerikas kā nozīmīga Eiropas mūzikas kultūras dzīves sastāvdaļa. Koncertā tiks atskaņotas tradicionālās džeza tēmas, itāļu kino un populārā mūzika M.Morganti aranžējumos. 

Masimo Morganti darbi atskaņoti džeza un klasiskās mūzikas festivālos visā pasaulē. Kā izpildītājmākslinieks viņš aktīvi koncertē džeza klubos, festivālos un koncertzālēs Itālijā, citviet Eiropā, Dienvidāfrikā, Kolumbijā u.c. Sadarbojies ar daudziem lieliskiem džeza mūziķiem, piedalījies vairāk nekā 70 džeza CD ierakstos ir trīs praktisku džeza rokasgrāmatu autors. Kopš 2005. gada māca džeza trombona un bigbenda spēli F.Veneces (Venezze) konservatorijā Itālijas pilsētā Rovigo. 

Marta Džuljoni 12 gadu vecumā sāka apgūt ģitārspēli, bet dziedāšanas un džeza studijām pievērsās 23 gados. Kopš 2015. gada uzstājas džeza klubos, dažādos sastāvos piedalās džeza festivālos un naski papildina zināšanas meistarklasēs gan Itālijā, gan citur pasaulē. 2019. gadā ar izcilību absolvējusi Peskāras konservatoriju un ieguvusi vokālā džeza maģistres grādu. Šobrīd studē kompozīciju pie Masimo Morganti un nodarbojas ar savu kompozīciju sacerēšanu. 

Biļetes pieejamas”Biļešu Paradīze” kasēs un internetā 

Biļešu cenas: 12€ – 18€

Atpakaļ