KONCERTS “Notici brīnumiem” – BJC vokālie ansambļi “Kamolītis” un “Supermeitenes”

22.12.2016 - plkst.18.00

22. decembrī, plkst. 18.00, Jēkabpils Tautas namā Bērnu un jauniešu centra vokālo ansambļu “Kamolītis” un “Supermeitenes” dalībnieki un vadītāja Iveta Januševska aicina Jūs noskatīties muzikālu stāstu “Notici brīnumiem”.

Par jauku tradīciju Ivetas Januševskas kolektīviem ir kļuvusi muzikālu stāstu iestudēšana gada nogalēs. Arī šogad mazie dziedātāji saviem mīļajiem skatītājiem vēlas uzburt priecīgu pirmssvētku noskaņu, piedāvājot iespēju palūkoties Rūķu zemes rūķu dzīvē.

Mēs, protams, visi zinām, ka jau kopš seniem laikiem Ziemassvētku vecītis un viņa palīgi rūķi dzīvo kaut kur, no ļaužu acīm noslēpušies, un cauru gadu gatavo dāvanas. Neviens nekad nav redzējis rūķu mitekļus vai rūķus pašus, jo viņi ir tik prasmīgi meistari uz slēpšanos, ka mēs varam paiet tiem garām, pat virsū uzgrūsties, bet pamanīt viņus neizdosies. Ziemassvētku laiks ir pilns brīnumiem! Ar stāstiem un dziesmām dziedātāji parādīs, ka Rūķu zemē netrūkst darbošanās un rosīšanās, pārsteigumu un jautrības, pārpratumu un brīnumu!

Sakiet, vai jums reizēm nepārņem sajūta, ka paši esam mazliet rūķiem rada? Īpaši, kad ļaujam kādam justies priecīgi, kad dodam negaidītas bučas un iemeslu laimīgi pasmaidīt. Tai pat laikā, mums katram pašam ir arī savs sapnis, kas virmo gaisā kā vieglas pūkas. Ļaujiet noticēt brīnumiem un sapnis noteikti piepildīsies!

 

Jēkabpils Tautas nama pasākumu organizatore

Everita Stradiņa

Atpakaļ