Koncerts “Sirds ir balss”. Muzicē Antra Stafecka, Andris Ērglis un Mārtiņš Kanters

14.12.2022 - plkst.19.00 Krustpils kultūras centrs

14. decembrī Krustpils kultūras centrā aicināsim gūt svētku noskaņu. Kā iegūt svētku noskaņu?  Apmeklējot koncertu, kurā sirds dzied kopā ar balsi! Gaišas un gaisīgas noskaņas koncerts „SIRDS IR BALSS”  apceļos Latviju, lai sagādātu svētku sajūtu arī Jums!

Trīs latviešu dziedātāji – Antra Stafecka, Andris Ērglis un Mārtiņš Kanters, apvienojušies, lai kopīgi radītu svētku noskaņu ikvienam koncerta apmeklētājam.

Koncertā dzirdēsiet populāras latviešu un ārzemju komponistu dziesmas, kā arī izskanēs jaundarbi no koncertprogrammas radošās apvienības. Apmeklējot koncertu, varēsiet dziedāt līdzi tādām atpazīstamām svētku melodijām kā „Ticot, mīlot un gaidot”, „Reiz Ziemassvētkos”, „Sniedziņš krīt” u.c.

Koncertā piedalās – Antra Stafecka (balss), Andris Ērglis (balss, taustiņi), Mārtiņš Kanters (balss, ģitāra), Ēriks Upenieks (ģitāra), Mārtiņš Burkevics (bass), Edijs Šimiņš (bungas).

Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetāBiļetes uz Koncertprogramma SIRDS IR BALSS Jēkabpils, Rīgas ielā 210/212 2022. gada 14. decembris, trešdiena, 19:00 Krustpils kultūras centrs (bilesuparadize.lv)

Atpakaļ