KONCERTS “Sirds vēl tic” – grupa “Galaktika”

17.09.2017 - plkst.17.00

Krustpils kultūras namā 17. septembrī plkst. 17.00 aicinām uz grupas “Galaktika” koncertu “Sirds vēl tic”. Koncertā skanēs gan dziesmas no jaunā albuma, gan dziesmas, kas jau iekļuvušas “Galaktikas” Zelta repertuārā, neizpaliks arī pārsteigumi.

Šī gada pirmajā pusē, konkrēti 30. aprīlī, grupa “Galaktika” ar lielu vērienu nosvinēja sava otrā diska “Sirds vēl tic” iznākšanu sadarbībā ar MicRec. Lielkoncertā, kurš notika grupas dzimtajā pilsētā Rēzeknē, koncertzālē “GORS”, uz skatuves pulcējās  “Galaktikas” draugi, ar kuriem kopā  ir iedziedātas jaunā diska dziesmas, kā arī draugi, ar kuriem neskaitāmas reizes ir būts uz vienas skatuves.

Pēc neskaitāmu vēstuļu un zvanu saņemšanas no cilvēkiem, kas dzīvo citās Latvijas pilsētās, grupa “Galaktika” ir paņēmusi no lielkoncerta pašu labāko un dodas pie saviem klausītājiem ar koncertu “Sirds vēl tic”.

Īpašu skanējumu visam piešķirs pavadošais sastāvs, kas tika izveidots tieši šiem koncertiem: Vadims Meļuščenkovs (bungas), Andrejs Kraliks (bass), Vadims Kraliks (ģitāra), Vitolds Gorņevs (taustiņi). Solisti un bekvokāls – Normunds Litovnieks, Ingrīda Balode, Ieva Grēvele.

Biļetes “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā http://bilesuparadize.lv/lv/events/event/59149 , kā arī norises vietā pirms pasākuma

Biļešu cenas 6 €, 8 €, 10 €

 

grupas Galaktika menežments

Vitolds Gorņevs

29119494

grupagalaktika@inbox.lv

Atpakaļ