Koncertstāsts “Mans zelts ir mana tauta”

17.11.2022 - plkst.19.00 Krustpils kultūras centrs

Mans zelts ir mana tauta, mans gods ir viņas gods…                                                                   

Lielāku jēgu, kā šajās Rūdolfa Blaumaņa dzejas rindās, ir grūti ietilpināt.  Tās tapušas pirms 120 gadiem un šai laikaposmā radušās arī daudzas izcilas dziesmas, kurās sadzirdam tieši šo vēstījumu.  Vienkopus satikušās mūsu valsts dzimšanas dienai veltītā koncertā, tās izskanēs kā himna mūžīgai cieņai, savas tautas un Dzimtenes mīlestībai.   

Ar jaunu muzikālu koncertstāstu “MANS ZELTS IR MANA TAUTA” pie skatītajiem novembrī dosies četri lieliski dziedātāji Zigfrīds Muktupāvels, Dināra Rudāne, Anmary, Atis Ieviņš un instrumentālā grupa – Jānis Lūsēns, Aivars Gudrais, Harijs Gūtmanis,  Jānis Lūsēns jun. 

Jēkabpilī, Krustpils kultūras centrā programmas izskanēs 17. novembrī plkst. 19.00.

Koncertā skanēs J.Lūsēna, Z.Liepiņa, R.Paula, U.Marhilēviča, J.Kulakova, M.Brauna, U.Stabulnieka, H.Zariņa u.c. komponistu melodijas, kuras vienoja un sargāja mūs dažādos likteņu griežos – dziesmas, kurās kā pūrā ielocīts Tēvzemes vārds, valoda un latvieša dvēsele.

“Dziesmā ir spēks. Vārdiem, kas dzīvo dziesmā un mīt mūsu garā. Dziesmā mēs esam vienoti un savā vienotībā – stipri. Tas šobrīd nepieciešams visvairāk”, uzsver koncertu producents Aigars Dinsbergs, atgādinot, ka jaunā programma būs turpinājums pirms 14 gadiem aizsāktajai rudens valsts svētku koncertsērijai. Organizē Producentu grupa 7. 

Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā – Biļetes uz MANS ZELTS IR MANA TAUTA / svētku koncerts Jēkabpils, Rīgas ielā 210/212 2022. gada 17. novembris, ceturtdiena, 19:00 Krustpils kultūras centrs (bilesuparadize.lv)

Atpakaļ