KONCERTUZVEDUMS “Olgai Dreģei – 80”

21.04.2018 - plkst.18.00

Martā 80 gadu jubileju svin izcilā un leģendārā Dailes teātra aktrise Olga Dreģe. Tam par godu marta sākumā nesen atjaunotajā VEF Kultūras pilī notika viņas jubilejas koncerti, bet nu tie skatāmi arī citviet Latvijā. Krustpils kultūras namā mākslinieci sagaidīsim 21. aprīlī plkst. 18.00.

„Tie būs vakari, kuros kopā ar kolēģiem, uzticīgajiem skatītājiem un teātra mākslas cienītājiem ļausimies pieskārieniem manam dzīves skrējienam – cauri ilgām, sapņiem; no Smiļģa horizonta līdz vertikālei, pa kuru es joprojām kāpju kā alpīnists soli pa solim – tieksmē pēc pilnības, pēc skaistuma; kur mani vilina trīs Dailes liesmas, kurās esmu dedzināta, kalta un rūdīta,” savus jubilejas koncertus ieskicē māksliniece, piebilstot, „lai kā gribētos šos mirkļus aizkavēt vai apturēt, laiks ir lielākais dzīves režisors, un ar mani sveicinās jau mans astoņdesmitais dzīves pavasaris. Taču šajos vakaros būs dziesmas, bērni, skatītāju vēstules, daudz humora un prieka!”

Koncertos, kurus vadīs pazīstamais rakstnieks un publicists Ēriks Hānbergs un Dailes teātra aktrise Aija Dzērve, piedalīsies kinorežisors Jānis Streičs, Olgas Dreģes ekrāna partneri – Uldis Dumpis, Baiba Indriksone, Lolita Cauka Diāna Zande, Gundars Āboliņš, ilggadīgie skatuves kolēģi Ausma Kantāne un Jānis Paukštello –, koris „Balsis”, bērnu ansamblis „Knīpas un knauķi” u.c viesi.  Jāpiebilst, ka katrā pilsētā viesu sastāvs būs mainīgs. Tāpat koncerta laikā uz lielā ekrāna tiks demonstrēti fragmenti no nozīmīgākajām kinofilmām un teātra izrādēm, kur gaviļniece piedalījusies.

 

Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs, internetā https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/60978 .

Biļešu cenas 12 € – 20 €

 

Atpakaļ