Krustpils kultūras centrā norisināsies džeza un latviešu tautas dziesmu koncerts “Trīcēj kalni”

06.01 - 04.02
Ziema pie mums atkal ir atgriezusies, un skatoties uz puteni ārā, Tev ir iespēja uzdavināt siltas emocijas sev vai kādam mīļam cilvēkam.
 
4. februārī Krustpils kultūras centrā plkst. 19.00 muzicēs Laura Amantova džeza kvartets un Rūta Dūduma-Ķirse fantastiskā koncertā “Trīcēj’ kalni”
“Džezs un latviešu tautas dziesma – jau kādu laiku šāds salikums Latvijas mūzikā nav negaidīts pārsteigums, tomēr dažreiz meklējumos pēc oriģinalitātes pašu tautas dziesmu pat gadās pa ceļam “pazaudēt”! Laimīgā kārtā Laura Amantova un Viktora Ritova kopīgi veidoto projektu raksturo tieši dziļa cieņa un respekts pret mūsu nozīmīgāko kultūras mantojumu, vienlaicīgi saglabājot uzticību labākajām džeza mūzikas tradīcijām. Trāpīgie, interesantie un oriģinālie latviešu tautas dziesmu aranžējumi savienojumā ar augsti profesionālu džeza mūziku Laura Amantova kvarteta un Rūtas Dūdumas-Ķirses balss sniegumā ir galvenās kvalitātes, kas dzirdamas šajā programmā.” tā saka Indriķis Veitners.
Šajā programmā godā tiek celtas latviešu tautas dziesmu melodijas džeza ritmos un skaņās. 
Klausītāji tiks iepazīstināti ar Laura Amantova džeza kvarteta jaunākajā dubultalbumā “Katram sava tautasdziesma”(izdots 2020.g. nogalē) iekļautajiem skaņdarbiem un jauniem aranžējumiem.
 
 
 
Apmeklējot pasākumu, jāuzrāda derīgs Covid-19 vakcinācijas vai izslimošanas sertifikāts!
Atpakaļ