Krustpils pagasta kultūras namā koncertēs Normunds Rutulis, Santa un Kaspars Kasparsoni

23.12.2021 - plkst.18.00

23.decembrī plkst.18.00  Krustpils pagasta kultūras namā koncertēs Normunds Rutulis, Santa un Kaspars Kasparsoni. Ziemassvētku koncerts “Lai visiem svētku egle mirdz…”

Koncerta pirmajā daļā skanēs dziesmas jēkabpilietes Santas Kasparsones izpildījumā. Otrajā daļā Ziemassvētku dziesmas izpildīs dziedātājs, dziesmu autors un raidījumu vadītājs Normunds Rutulis. Populārajā mūzikā darbojas kopš deviņdesmito gadu otrās puses un gadu gaitā ir ieskaņojis daudz populāru dziesmu. Lepojas, ka lielākā daļa no tām ir maestro Paula radītas tieši viņam. Ir viens no “izredzētajiem” un tādēļ nekautrēsies Spunģēnu publiku iepriecināt ar daļiņu no tām. Ar dziesmām, kas veidoja un spodrināja talantu, un arī ar dziesmām, kas radītas domājot par balto Ziemassvētku laiku. Ar lielu prieku aicina katru koncerta apmeklētāju nākt, pakavēties skaistās melodijās un atmiņās, kuras veidojušās pateicoties šīm dziesmām! Lai visiem svētku egle mirdz!”

Ieeja tikai ar personalizētiem ielūgumiem, kurus varēs saņemt no 15.decembra Krustpils pagasta kultūras namā, iepriekš zvanot (26607259-Anita).

Ieeja pasākumā uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu, kultūras nama telpās un koncerta laikā jālieto sejas maskas.

Atpakaļ