Kultūras projekts “Mana cilts” sadarbībā ar XENY DANCE STUDIO

12.01.2024 - plkst.19.00 Jēkabpils Tautas nams

Kultūras projekts “Mana cilts”

2024. gada 12. janvārī Jēkabpils Tautas namā norisināsies kultūras projekts “Mana cilts”.

Kultūras projekta ietvaros plkst. 19.00 norisināsies Jēkabpils mūsdienu deju studijas “Xeny Dance Studio” koncerts, kā arī deju studijas foto izstāde un grafiti mākslinieka performance, kas būs skatāmi pasākuma dienā jau no plkst. 18.00.

Kultūras projekts “Mana cilts” parādīs ikvienam apmeklētājam ielu mākslas burvību (no angl. val. street art), kas izpaudīsies gan grafiti mākslinieka performancē, kuras laikā varēs redzēt kā mākslinieks ar otu un krāsu palīdzību ataino ielu mākslu, iekļaujoties projekta koncepcijā, gan deju studijas koncertā, kas pārstāv ielu deju stilu (no angl. val. street dance).

Projekta norises laikā apmeklētāji tiks iepazīstināti ar deju studiju, tās vērtībām un vēsturi gan caur foto izstādi, gan caur koncertā ietvertajām aktivitātēm.

Deju studija aktīvi piedalās Jēkabpils pilsētas rīkotajos pasākumos, kā arī pārstāv Jēkabpili ārpus pilsētas robežām dažādos konkursos, sacensībās un skatēs, kurās gūst godalgotas vietas.

Biļešu cena: 5 eiro.

Biļetes var iegādāties Jēkabpils Tautas nama kasē (Vecpilsētas laukums 3).

Gaidīsim ikvienu no Jums, lai kopā izbaudītu ielu mākslas pasauli!

Pasākuma laikā var tikt filmēts un fotografēts. Materiāli informatīvajos nolūkos var tikt publicēti Jēkabpils novada Kultūras pārvaldes, Jēkabpils Tautas nama, kā arī citos sociālajos tīklos un informatīvajos avotos.

Atpakaļ