Lauras Kundziņas gleznu personālizstāde “Rudens palete”

03.09 - 08.10

No 3. septembra līdz 8. oktobrim Jēkabpils Galvenās bibliotēkas lasītavā tiks eksponēta jēkabpilietes, mākslinieces Lauras Kundziņas gleznu personālizstāde “Rudens palete”.

Laura ir profesionāla māksliniece, kas pašlaik strādā Aizkraukles Mākslas skolā par zīmēšanas, gleznošanas, kompozīcijas un mākslas vēstures skolotāju. Augstāko izglītību ieguvusi Latvijas Mākslas akadēmijā, Rēzeknes augstskolā un Daugavpils Universitātē.

Laura saka: “Es savos darbos atainoju vizuālo realitāti un tās motīvus. Tās ir parādības, kas ir tvertas personīgajā skatījumā. Lietas, kurām mēs ikdienas steigā varbūt paskrienam garām, neievērojot un nenovērtējot, ka arī tās spēj būt apgarotas, gleznieciskas un pat ietvert sevī koncentrētu laikmeta simbolu. Savos darbos cenšos atklāt glezniecības kvalitātes, kuras ikviens no mums var saskatīt sev apkārt – dzīvajā dabā.” Autore uzskata, ka mākslā ir pilnīgi brīva un neatkarīgi pauž savu viedokli ar krāsas, līnijas un faktūras palīdzību, tā parādot savu attieksmi pret dabu un dzīvi.

Sveicot visus skolotājus un skolniekus ar jaunā mācību gada sākumu, Laura Kundziņa aicina savus draugus, paziņas un visus mākslas mīlētājus apmeklēt viņas izstādi.

 

Atpakaļ