Leģionāru piemiņas dienai veltīti PASĀKUMI

16.03.2017 - plkst.16.00

Kā ik gadu, Krustpils novada pašvaldība sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību 16. martā organizēs leģionāru piemiņas dienai veltītus pasākumus, kur tiks godināti Jēkabpils un Krustpils puses leģionāri, kā arī pieminēti jau aizsaulē aizgājušie brīvības cīnītāji. Tradicionāli pasākums notika Sūnu pamatskolā, bet šogad būs cita norises vieta. Latviešu leģiona atceres dienas sarīkojums norisināsies Krustpils Kultūras namā.

Pasākuma organizatori skaidro – tas tādēļ, ka šogad sarīkojuma laikā būs ne tikai leģionāru godināšana, bet arī Latvijas Okupācijas muzeja ceļojošās izstādes “Pretējās pusēs: Latvijas karavīri Otrajā pasaules karā” atklāšana, kā arī Jaunā Rīgas teātra viesizrāde “Vectēvs”.

Izstāde Krustpils Kultūras namā tiks atklāta plkst. 17.30, sarīkojuma sākums paredzēts plkst. 18.00, bet izrādes “Vectēvs” sākums – plkst. 19.00. Tāpat kā citus gadus, arī šogad pirms svinīgā pasākuma plkst. 16.00 plānots piemiņas brīdis pie pieminekļa “Kritušiem par Tēviju” un Riharda Pārupa pieminekļa.

Biļetes uz Jaunā Rīgas teātra izrādi “Vectēvs” varēs iegādāties Krustpils kultūras nama kasē, sākot no 9. marta plkst. 10.00.

Biļetes cena 10 €.

Biļešu skaits ierobežots!

Atpakaļ