LEKCIJA “Ceļš uz sievietes un vīrieša sirdi” – Uģis Kuģis

18. jūlijā plkst. 18.30 Jēkabpils pilsētas bibliotēkā lekcija kopā ar slaveno vēdiskās filozofijas pasniedzēju Uģi Kuģi “Ceļš uz sievietes un vīrieša sirdi”.

Ja vēlaties atrisināt kaut kādu problēmu savstarpējās attiecībās, domājiet par šo cilvēku ar mīlestību. Ko nozīmē domāt ar mīlestību? Tas nozīmē atcerēties labo, vēlēt labu un plānot, kā par šo cilvēku parūpēties. Ja izdosies par cilvēku domāt ar mīlestību, tad arī komunicēt izdosies ar mīlestību, kas nozīmē, ar maigumu sirdī, iecietīgi un ar vēlmi parūpēties.

Sievietei svarīgi, lai vīrietis regulāri dāvinātu viņai ziedus un mazas dāvanas. Vīrietim nepieciešami citu cilvēku, draugu, darba biedru, publikas aplausi un apbrīnas pilni skatieni; sievas atzinību viņš uztver kā kaut ko pašu par sevi saprotamu, un tāpēc tai nav īpašas vērtības viņa acīs.

Citiem vārdiem, sieviete psiholoģiski ir atkarīga no viena, paša tuvākā vīrieša, bet vīrietis vienmēr ir atkarīgs no daudziem, lai arī ne pašiem tuvākajiem cilvēkiem. No tā rodas lielākais vairums ģimenes strīdu: vīrietis nesaprot, kāpēc viņam pastāvīgi jāsaka savai sievai, ka viņš to mīl, – viņš taču vienreiz jau to viņai pateica, bet sieviete nesaprot, kāpēc vīrietim nepieciešami draugi, biedri, darba biedri, pielūdzējas un pielūdzēji, un padara viņu traku ar savu nepamatoto greizsirdību.

Pēc savas būtības sieviete var justies pietiekami laimīga ģimenes lokā, vīrietim šis loks vienmēr šķiet par šauru. Tāpēc sociāli aktīvi, kā likums, kļūst ģimenes attiecībās pietiekami laimīgi vīrieši un ģimenes dzīvē nelaimīgas sievietes.

Vairāk info: >>Šeit…

Ieejas apmaiņas enerģija 8 €

Atpakaļ