Lieldienas Jēkabpilī 2023

09.04.2023 | plkst.10.00 - 15.00 Kena parks

Baltas pūkas zemi klāj, 
Zaķis mums ar asti māj, 
Liela diena nu ir klāt, 
Jāiet olas ripināt.

9. aprīlī no plkst. 10.00 līdz 15.00 aicinām piedalīties Lieldienu svinībās Jēkabpils Kena parkā un kopā ieskandināt pavasara saulgriežu svētkus!

  • No plkst. 10.00 parka teritorijā un Dambja ielā darbosies Lieldienu tirdziņš, kurā varēs iegādāties mājražotāju un amatnieku darinājumus 
  • Plkst. 11.50 Lieldienu svinību pasākumu Kena estrādē atklās folkloras kopa “Krāce”, ar kuru kopā dziedāsim, dejosim un izzināsim Lieldienu tradīcijas. Pasākuma laikā redzēsim gan lielos, gan mazos māksliniekus, ar kuriem kopā radīsim Lieldienu noskaņu

Bez olu krāsošanas un ripināšanas šī diena nav Lielā diena, tāpēc arī to mēs darīsim, tāpēc aicinām Jūs ņemt līdzi savas krāsotās olas, lai jau ceļā pie mums ar kādu pacīnītos olu kaujās! 

  • No plkst. 12.00 ikviena ģimene varēs izmēģināt spēkus un parādīt savu stipro garu ģimenes programmas “Mazais Stiprinieks” Lieldienu aktivitātēs.  

Pasākuma laikā būs iespēja iepazīties un apskatīt mini zoo “Karlīnas” mīļdzīvnieciņus, kā arī doties izjādēs ar biedrības “Stulpiņi” zirgiem. 

Nāc uz Kena parku dejot, dziedāt un priecāties kopā ar mums šajā Lielajā dienā! Uz tikšanos 9. aprīlī Jēkabpils Kena parkā no plkst. 10.00 līdz 15.00! 

Ieeja pasākumā bez maksas. 

Atpakaļ