Lieldienas Salas Tautas namā!

01.04.2024 - plkst.10.00 Salas Tautas nams
1.04. plkst. 10.00
Lieldienas Salas Tautas namā!
 
Spīdi nu, saulīte, Lieldienu rītā!
 
Salas Tautas nams aicina visus svinēt Otrās Lieldienas 1. aprīlī plkst. 10.00. No plkst. 10.00 darbosimies radoši – izdaiļosim savu līdzi paņemto olu ar krāsām un ikviens ar savu krāsaināko olu tiks aicināts piedalīties konkursā “Skaistākā ola”. Ikkatrs varēs ripināt olas un piedalīties olu “kaujās”, bet pašus mazākos aicināsim izveidot savu Lieldienu zaķi radošajā darbnīcā un izkrāsot daiļāko Lieldienu olu apsveikumu. Būs iespēja apgleznot sejiņas – izvēlēties sev tīkamāko zīmējumu, kuru realizēs akvagrima māksliniece Evelīna Plāne. Sejiņu apgleznošanas maksa 3,50 €.
 
Plkst. 11.00 mīļi gaidīti būs visi, kas aplaudēs mazajiem Lieldienu koncerta “Kā gaidīju Lieldieniņu” dalībniekiem. Koncertā apmeklētājus priecēs Salas Tautas nama bērnu amatierkolektīvi “Mazulīši” un “Buča” (vad. Ruta Jakovļeva), “Ķipari” (vad. Inga Kalniņa), “Pumpuriņi” un “Saspēle” (vad. Vika Vanaga), kā arī Viesītes Mūzikas un mākslas skolas Salas nodaļas izpildītāji.
 
Pēc koncerta aicināsim izšūpoties un doties olu medībās. Salas Tautas nama kolektīvs rūpēsies par to, lai tev šie svētki ir prieka pilni un pavasarīgi! Nāc un svini Lieldienas kopā ar mums!
 
Bezmaksas pasākums
Atpakaļ