Lieldienu svinēšana “Nāc nākdama, Liela diena!” un Lielās dienas raibais pavasara tirgus

31.03.2024 | plkst.09.00 - 15.00 Kena parks

31.03. no plkst. 9.00 – 15.00

Lieldienu svinēšana “Nāc nākdama, Liela diena!” un Lielās dienas raibais pavasara tirgus!

Aiz loga spīd saule, putni dzied savas skanīgās dziesmas, pakalnos un lejās dīgst zaļa zāle un, tas nozīmē, ka pavasaris un priecīgie svētki ir klāt. Lieldienas asociējas ar gaišām domām, labu omu un brīnumainām sajūtām. Tās ir vienas no senākajām tautas un kristīgās pasaules tradīcijām.

Arī mēs, 31. martā – aicinām visus pievienoties Jēkabpils Kena parkā, lai lustīgi svinētu pavasara svētkus!

No plkst. 11.00 Lieldienas ieskandināsim un iesim rotaļās kopā ar folkloras kopu “Rati”, augstu šūposimies, kopsim tautas tradīcijas, skatīsimies bagātīgo amatierkolektīvu koncertu Kena estrādē, uzdejosim dančus kopā ar sēļu tradiconālās mūzikas grupu “Krāce”, krāsosim, ripināsim olas un ,protams, kaulēsimies.

Savus sportiskos spēkus ikviens aicināts izmēģināt kopā ar Jēkabpils Sporta centru.

“Namdara darbnīcā” varēs ieklausīties meistaru stāstos un izmēģināt senākas nodarbes un pašiem piedalīties tajās.  Mazos, pūkainos, ausainos ciemiņus varēs aplūkot  Mini Zoo “Karlīnas” sētā . Svētku  laikā būs iespēja pavizināties arī ar Stulpiņu saimniecības zirgiem.

Uz Dambja ielas un Kena parka teritorijā jau no plkst. 9.00 iekārtosies “Lielās dienas raibais pavasara tirgus”, kur savus amata darinājumus un mājražojumus andelēs tuvi un tāli tirgotāji.

 

Nepaliec mājās, nāc un svini  kopā ar mums!

 

Tiekamies 31. martā, Jēkabpils Kena parkā jau no plkst.9.00!

 

Atpakaļ